Materac składany czarny - Bloomingville

990,00 
Ilość
wysyłka do 2 tygodni

W tej chwili brak dodatkowych informacji.

Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Nowość - składany materac podłogowy marki Bloomingville idealny przede wszystkim do pokoju nastolatków. Genialne, funkcjonalne rozwiązanie. Złożony materac zajmuje niewiele miejsca - może służyć jako pufa, czy siedzisko w pokoju. Po rozłożeniu zamienia się w wygodne spanie. Pokrowiec posiada zamek błyskawiczny.

Podstawowe informacje:

  • materiał: bawełna
  • wymiary: szerokość 65 cm, długość 190 cm, wysokość 10 cm
  • kolor: czarny, szary

Bloomingville to kombinacja duńskiego designu i nordyckoch trendów. Bloomingville to po prostu piękne wnętrze.

Historia firmy rozpoczęła się w 2000 roku, kiedy Betina Stempe postanowiła spełnić marzenia i założyła Bloomingville. Zaczęło się od zaledwie dwóch pracowników. Dzisiaj firma jest międzynarodową korporacją zatrudniającą ponad 70 osób i posiadającą rozległą sieć sprzedaży na całym świecie. Podczas przygody z Bloomingville, Betina poznała swojego męża, Simona, z którym do dzisiaj wspólnie prowadzą firmę. Od 2014 roku spółka jest częścią amerykańskiego holdingu, którego współwłaścicielami są Betina i Simon Stempe.

Siedziba Bloomingville ciągle mieści się w Danii. To tam powstają projekty, których rezultatem są różnorodne kolekcje ukazujące się kilka razu do roku.

Bloomingville to różnorodność, to wysoka jakość produktów i usług, i choć przez lata wiele się zmieniło, to te wartości pozostają i pozostaną niezmienne.

SHARE YOUR STYLE . TELL YOUR STORY . CHANGE YOUR HOME

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię