Banjolele, zabawka muzyczna | Plan Toys®

139,00 
Ilość
wysyłka do 4 dni roboczych

Dbamy o to, aby nasze ceny były konkurencyjne. Jeśli znalazłeś lepszą ofertę napisz do nas i podeślij nam link, a postaramy się złożyć korzystniejszą propozycję.

Napisz na adres: sklep@magiapolnocy.pl

Ocena: 0 na 5 (opinii: 0)

Zainspiruj muzyczną kreatywność swojego dziecka, podczas grania na banjolele maluch będzie eksplorował różne dźwięki!

To zabawka muzyczna, które wprowadzi dziecko w do świata instrumentów szarpanych. Banjolele powstało z połączenia instrumentu banjo oraz ukulele. Maluch biorąc do ręki banjolele marki Plan Toys będzie zachwycony jego dopasowanym kształtem, możliwością nastrojenia "strun", wydawanymi dźwiękami. W zabawce są zaznaczone progi muzyczne, kolorowe kropki na pudle rezonansowym mają odwzorowanie na gryfie i wskazują, którą strunę można stroić. Całość wykonana jest z drewna kauczukowego, aby wzmocnić dźwięki pudło rezonansowe ma naciągniętą gumę kauczukową. 

Tworzenie rytmu i dźwięku przez dzieci, wyzwoli wiele radości, wrażliwości muzycznej, inwencji twórczej. To doskonałe ćwiczenia małej motoryki, koordynacji ruchów niezbędnych do dalszego rozwoju.

Wszystkie drewniane zabawki marki Plan Toys® są wytworzone z naturalnie wysuszonego drewna kauczukowego (podczas suszenia nie są używane żadne substancje chemiczne). Są połączone z klejem bez formaldehydu i pokryte nietoksycznymi, ekologicznymi barwnikami na bazie wody.

Zabawki są trwałe, doskonałej jakości, będą służyć niezwykle długo!

Instrument należy do linii PlanPreschool, która szczególny nacisk kładzie na połączenie zabawy z nauką. Starannie zaprojektowane instrumenty muzyczne, gry, układanki, klocki i zabawki manipulacyjne zapewniają wszechstronny rozwój dziecka już od najmłodszych lat.

Firma Plan Toys® należy do światowej czołówki pod względem produkcji ekologicznych zabawek. Jako pierwsza zaczęła wykorzystywać do produkcji naturalne, ponownie przetworzone drewno kauczukowe. Dba także o to, aby stosowane farby, kleje, jak również opakowania zabawek oraz same metody ich produkcji były w jak największym stopniu przyjazne środowisku.

 

 

 

Opis w przygotwaniu.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii