Basic Shapes - Wikki Stix

59,99 
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

Dbamy o to, aby nasze ceny były konkurencyjne. Jeśli znalazłeś lepszą ofertę napisz do nas i podeślij nam link, a postaramy się złożyć korzystniejszą propozycję.

Napisz na adres: sklep@magiapolnocy.pl

Ocena: 0 na 5 (opinii: 0)

Basic Shapes to zestaw kart do nauki rozpoznawania podstawowych kształtów: koło, kwadrat, trójkąt i wiele innych. Wikki Stix Basic Shapes to zabawa połączona z nauką, czyli to co dzieci lubią najbardziej! Zabawa, dzięki której, dziecko dowie się jak stworzyć przy pomocy sznureczków woskowych podstawowe kształty....wystarczy połączyć kropki za pomocą Wikki Stix! Wczesna nauka dla dzieci w wieku przedszkolnym rozwijająca zdolności motoryczne.

W zestawie znajdują się:
-72 sznureczki woskowe Wikki Stix po 6 sznureczków każdy w bajkowych 12 kolorach
-2 kartonowe podkładki do zabawy
-kolorowy, duży, rozkładany arkusz przedstawiający twórcze sposoby łączenia kształtów
-10 sztuk kart dot-a-dot do zabawy połącz kropki
-7 kart do nauki podstawowych kształtów z inspiracjami

Woskowe sznureczki Wikki Stix nie zawierają kleju, nie brudzą, nie wysychają. Produkt jest wykonany z przędzy dziewiarskiej z wykorzystaniem mikrokrystalicznego wosku. Nie zawiera lateksu, glutenu, orzechów. Sznureczki można przycinać, przyklejać i odklejać, łączyć ze sobą tworząc kształty i przestrzenne figury. Idealnie nadają się do ozdabiania przedmiotów z gliny, kartony czy szkła. Woskowe sznureczki Wikki Stix łatwo przylegają do gładkich powierzchni, wystarczy docisnąć sznureczki palcami.

Produkt wielokrotnego użytku.

Idealny produkt do zabawy w domu, ale też w przedszkolu i na zajęciach wczesnoszkolnych - dla każdego, kto szuka sposobów jak uczyć bawiąc.

Wyprodukowano w USA

Wiek: 3+

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii