Bawełniana torba Miś - Bloomingville

35,40  59,00  cena obniżona: promocja cenowa - 40%
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

Dbamy o to, aby nasze ceny były konkurencyjne. Jeśli znalazłeś lepszą ofertę napisz do nas i podeślij nam link, a postaramy się złożyć korzystniejszą propozycję.

Napisz na adres: sklep@magiapolnocy.pl

Ocena: 5 na 5 (opinii: 1)

Torba Miś marki Bloomingville - dziecięca wersja modnych dzisiaj ekologicznych, bawełnianych toreb z nadrukiem.

Podstawowe informacje:

  • kolor: biały, szary
  • materiał: bawełna
  • wymiary: 25 cm x 35 cm

Bloomingville to kombinacja duńskiego designu i nordyckoch trendów. Bloomingville to po prostu piękne wnętrze.

Historia firmy rozpoczęła się w 2000 roku, kiedy Betina Stempe postanowiła spełnić marzenia i założyła Bloomingville. Zaczęło się od zaledwie dwóch pracowników. Dzisiaj firma jest międzynarodową korporacją zatrudniającą ponad 70 osób i posiadającą rozległą sieć sprzedaży na całym świecie. Podczas przygody z Bloomingville, Betina poznała swojego męża, Simona, z którym do dzisiaj wspólnie prowadzą firmę. Od 2014 roku spółka jest częścią amerykańskiego holdingu, którego współwłaścicielami są Betina i Simon Stempe.

Siedziba Bloomingville ciągle mieści się w Danii. To tam powstają projekty, których rezultatem są różnorodne kolekcje ukazujące się kilka razu do roku.

Bloomingville to różnorodność, to wysoka jakość produktów i usług, i choć przez lata wiele się zmieniło, to te wartości pozostają i pozostaną niezmienne.

SHARE YOUR STYLE . TELL YOUR STORY . CHANGE YOUR HOME

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
napisał/a: W końcu bawełniana torba na zakupy, która się nie rozrywa!
Miałam już przynajmniej 3 torby różnych producentów - przede wszystkim te firmowe kupowane w marketach, ale we wszystkich po jakimś miesiącu, najwyżej dwóch rozpruwały się ucha i albo znów siadałam i szyłam, albo kupowałam kolejną. A Miś Bloomingville po pół roku nadal ma się idealnie :)
Pokazuje 1-1 z 1 opinii