Dekoracja do łóżeczka Grzybki - Bloomingville

75,00  125,00  cena obniżona: promocja cenowa - 40%
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

Dbamy o to, aby nasze ceny były konkurencyjne. Jeśli znalazłeś lepszą ofertę napisz do nas i podeślij nam link, a postaramy się złożyć korzystniejszą propozycję.

Napisz na adres: sklep@magiapolnocy.pl

Ocena: 0 na 5 (opinii: 0)

Wyjątkowo urokliwa dekoracja do łóżeczka lub pokoiku dziecięcego marki Bloomingville jest idealna, bo nie jest tylko tradycyjną karuzelą. Kolorowe grzybki i gwiazdki zawieszone nad łóżeczkiem przyciągną wzrok i i zainteresują leżącego w nim Malucha, a gdy ten Maluch podrośnie, można przewiescić dekorację w inne miejsce, dzięki czemu stanie się śliczną ozdobą pokoju. Pastelowe kolory sprawiają, że dekoracja jest uniwersalna - świetna zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek.

Podstawowe informacje:

  • kolor: miętowy, różowy, żółty, czarny
  • wymiary: 24,4 x 24,4 cm, wysokość 35 cm

Bloomingville to kombinacja duńskiego designu i nordyckoch trendów. Bloomingville to po prostu piękne wnętrze.

Historia firmy rozpoczęła się w 2000 roku, kiedy Betina Stempe postanowiła spełnić marzenia i założyła Bloomingville. Zaczęło się od zaledwie dwóch pracowników. Dzisiaj firma jest międzynarodową korporacją zatrudniającą ponad 70 osób i posiadającą rozległą sieć sprzedaży na całym świecie. Podczas przygody z Bloomingville, Betina poznała swojego męża, Simona, z którym do dzisiaj wspólnie prowadzą firmę. Od 2014 roku spółka jest częścią amerykańskiego holdingu, którego współwłaścicielami są Betina i Simon Stempe.

Siedziba Bloomingville ciągle mieści się w Danii. To tam powstają projekty, których rezultatem są różnorodne kolekcje ukazujące się kilka razu do roku.

Bloomingville to różnorodność, to wysoka jakość produktów i usług, i choć przez lata wiele się zmieniło, to te wartości pozostają i pozostaną niezmienne.

SHARE YOUR STYLE . TELL YOUR STORY . CHANGE YOUR HOME

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii