Doodler - Wikki Stix

25,99 
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

Dbamy o to, aby nasze ceny były konkurencyjne. Jeśli znalazłeś lepszą ofertę napisz do nas i podeślij nam link, a postaramy się złożyć korzystniejszą propozycję.

Napisz na adres: sklep@magiapolnocy.pl

Ocena: 0 na 5 (opinii: 0)

Zestaw zawiera 24 woskowe sznureczki Wikki Stix. 15 cm sznureczki występują po 3 sztuki, każdy z 8-miu tęczowych kolorach. W zestawie znajduje się  kilka pomysłów na kreatywną zabawę z użyciem sznureczków. Zestaw Doodler to doskonałe uzupełnienie do większych zestawów Wikki Stix. Zestaw jest zapakowany w przeźroczystą, poręczną tubę, która doskonale sprawdzi się podczas podróży i wycieczek. 

Woskowe sznureczki Wikki Stix nie zawierają kleju, nie brudzą, nie wysychają. Produkt jest wykonany z przędzy dziewiarskiej z wykorzystaniem mikrokrystalicznego wosku. Nie zawiera lateksu, glutenu, orzechów. Sznureczki można przycinać, przyklejać i odklejać, łączyć ze sobą tworząc kształty i przestrzenne figury. Idealnie nadają się do ozdabiania przedmiotów z gliny, kartony czy szkła. Woskowe sznureczki Wikki Stix łatwo przylegają do gładkich powierzchni, wystarczy docisnąć sznureczki palcami.

Produkt wielokrotnego użytku.

Wiek: 3+

Wyprodukowano w USA. 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii