Dozownik do mydła + kubek łazienkowy - Bloomingville

63,00 
Towar chwilowo niedostępny.

Dbamy o to, aby nasze ceny były konkurencyjne. Jeśli znalazłeś lepszą ofertę napisz do nas i podeślij nam link, a postaramy się złożyć korzystniejszą propozycję.

Napisz na adres: sklep@magiapolnocy.pl

Ocena: 0 na 5 (opinii: 0)

Elegancki, czarny dozownik do mydła marki Bloomingville będzie idealnym dodatkiem do każdej, nowoczesnej i stylowej łazienki. Wysoka jakość wykonania oraz wyjątkowy, stonowany kolor sprawiają, że prezentowany produkt jest naprawdę zjawiskowy.

Podstawowe informacje:

  • kolor: czarny
  • wymiary: średnica 8,7 cm, wysokość 18 cm

Elegancki, czarny kubek łazienkowy marki Bloomingville będzie idealnym dodatkiem do każdej, nowoczesnej i stylowej łazienki. Wysoka jakość wykonania oraz wyjątkowy, stonowany kolor sprawiają, że prezentowany pojemnik jest naprawdę zjawiskowy.

Podstawowe informacje:

  • kolor: czarny
  • wymiary: średnica 8,8 cm, wysokość 9,5 cm

Bloomingville to kombinacja duńskiego designu i nordyckoch trendów. Bloomingville to po prostu piękne wnętrze.

Historia firmy rozpoczęła się w 2000 roku, kiedy Betina Stempe postanowiła spełnić marzenia i założyła Bloomingville. Zaczęło się od zaledwie dwóch pracowników. Dzisiaj firma jest międzynarodową korporacją zatrudniającą ponad 70 osób i posiadającą rozległą sieć sprzedaży na całym świecie. Podczas przygody z Bloomingville, Betina poznała swojego męża, Simona, z którym do dzisiaj wspólnie prowadzą firmę. Od 2014 roku spółka jest częścią amerykańskiego holdingu, którego współwłaścicielami są Betina i Simon Stempe.

Siedziba Bloomingville ciągle mieści się w Danii. To tam powstają projekty, których rezultatem są różnorodne kolekcje ukazujące się kilka razu do roku.

Bloomingville to różnorodność, to wysoka jakość produktów i usług, i choć przez lata wiele się zmieniło, to te wartości pozostają i pozostaną niezmienne.

SHARE YOUR STYLE . TELL YOUR STORY . CHANGE YOUR HOME

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii