Dozownik do mydła szary - Bloomingville

35,00 
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

Dbamy o to, aby nasze ceny były konkurencyjne. Jeśli znalazłeś lepszą ofertę napisz do nas i podeślij nam link, a postaramy się złożyć korzystniejszą propozycję.

Napisz na adres: sklep@magiapolnocy.pl

Ocena: 5 na 5 (opinii: 1)

Elegancki, szary dozownik do mydła marki Bloomingville będzie idealnym dodatkiem do każdej, nowoczesnej i stylowej łazienki. Wysoka jakość wykonania oraz wyjątkowy, stonowany kolor sprawiają, że prezentowany produkt jest naprawdę zjawiskowy.

Proponujemy zakup w komplecie z kubkiem łazienkowym.

Podstawowe informacje:

  • kolor: szary
  • wymiary: średnica 7,5 cm, wysokość 20,5 cm

Bloomingville to kombinacja duńskiego designu i nordyckoch trendów. Bloomingville to po prostu piękne wnętrze.

Historia firmy rozpoczęła się w 2000 roku, kiedy Betina Stempe postanowiła spełnić marzenia i założyła Bloomingville. Zaczęło się od zaledwie dwóch pracowników. Dzisiaj firma jest międzynarodową korporacją zatrudniającą ponad 70 osób i posiadającą rozległą sieć sprzedaży na całym świecie. Podczas przygody z Bloomingville, Betina poznała swojego męża, Simona, z którym do dzisiaj wspólnie prowadzą firmę. Od 2014 roku spółka jest częścią amerykańskiego holdingu, którego współwłaścicielami są Betina i Simon Stempe.

Siedziba Bloomingville ciągle mieści się w Danii. To tam powstają projekty, których rezultatem są różnorodne kolekcje ukazujące się kilka razu do roku.

Bloomingville to różnorodność, to wysoka jakość produktów i usług, i choć przez lata wiele się zmieniło, to te wartości pozostają i pozostaną niezmienne.

SHARE YOUR STYLE . TELL YOUR STORY . CHANGE YOUR HOME

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
napisał/a: Oryginalny kształt
Jeśli ktoś kiedykolwiek powiedziałby mi, że będę musiała wybierać rodzaj dozownika do mydła i nie będę mogła się zdecydować, kazałabym mu puknąć się w czoło.. A jednak. Stałam przed wyborem dwóch mydelniczek z Waszego sklepu, jednak ostatecznie zdecydowałam się na tę. Trafiła w moje gusta, nie tylko kolorem (czarnym jak noc :)), ale i nietypowym kształtem. Nigdy wcześniej nie widziałam takiego dozownika, a że lubię być oryginalna od razu się na niego zdecydowałam i nie żałuję :) Jest dość pojemny, pompka działa sprawnie, bez problemów. Szybka dostawa i miła obsługa - czego chcieć więcej?
Pokazuje 1-1 z 1 opinii