Drewniane klocki, Kostki 15el. | Plan Toys®

54,99 
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

Dbamy o to, aby nasze ceny były konkurencyjne. Jeśli znalazłeś lepszą ofertę napisz do nas i podeślij nam link, a postaramy się złożyć korzystniejszą propozycję.

Napisz na adres: sklep@magiapolnocy.pl

Ocena: 0 na 5 (opinii: 0)

Zestaw pierwszych, drewnianych klocków do zabawy!

Tych 15 drewnianych kostek - sześcianów, to prosta i funkcjonalna zabawka dla najmłodszych dzieci, zachęcająca do wczesnego zrozumienia liczenia, porównywania oraz proporcji i obszaru. Wielkością są dostosowane do małych rączek, są pomalowane na stonowane kolory. Zabawa klockami ma wiele zalet, wpływają na rozwój małej motoryki, wyobraźni, kreatywności. Naturalnym etapem w pierwszych fazach jest burzenie budowli, rzucanie klockami aby po pewnym czasie rozpocząć budowanie z dwóch, trzech aż wreszcie, wielu elementów. 

Zabawka należy do linii PlanPreschool, która szczególny nacisk kładzie na połączenie zabawy z nauką. Starannie zaprojektowane instrumenty muzyczne, gry, układanki, klocki i zabawki manipulacyjne zapewniają wszechstronny rozwój dziecka już od najmłodszych lat.

Wszystkie drewniane zabawki marki Plan Toys® są wytworzone z naturalnie wysuszonego drewna kauczukowego.

Podczas suszenia nie są używane żadne substancje chemiczne. Są połączone z klejem bez formaldehydu i pokryte nietoksycznymi, ekologicznymi barwnikami na bazie wody.

Są trwałe, doskonałej jakości, będą służyć niezwykle długo!

Firma Plan Toys® należy do światowej czołówki pod względem produkcji ekologicznych zabawek. Jako pierwsza zaczęła wykorzystywać do produkcji naturalne, ponownie przetworzone drewno kauczukowe. Dba także o to, aby stosowane farby, kleje, jak również opakowania zabawek oraz same metody ich produkcji były w jak największym stopniu przyjazne środowisku.

 

 

 

Opis w przygotwaniu.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii