Dywan dla chłopca

O tym, jak ważnym elementem wystroju chłopięcego pokoju jest dywan, wie chyba każdy rodzic. Ale nie każdy potrafi zdecydować się na ten odpowiedni, który zadowoli nie tylko dziecko, ale także rodzica. Pod uwagę bierze się przede wszystkim funkcjonalność i wygląd.

Istotnym jest, by dywan amortyzował upadek młodego mężczyzny i nie powodował otarć, dlatego dobrze, gdyby wykonany był z miękkiego materiału. W naszej ofercie znajdziesz dywan dla chłopca z bawełny, która nie tylko łatwo się czyści, ale i świetnie sprawdza się jako pole do dalszych zabaw małego poszukiwacza przygód.

Jeżeli chodzi o kolorystykę do chłopięcego pokoju – u nas dominuje zieleń i błękit, jak na prawdziwego młodego mężczyznę przystało! Znajdziesz tutaj m.in. dywany w geometryczne wzory, które wyróżniają się na tle innych, typowo dziecięcych dodatków. Uwadze z pewnością nie umkną dywany w różne kolory, które są nieco bardziej uniwersalne.

Do zaskakujących propozycji należy bawełniany dywan na chłopca, na którym widnieje mapa świata. To gratka dla przyszłych podróżników, których ogromnym marzeniem jest zwiedzanie świata. Czyszczenia nawet sporych rozmiarów dywanów nie będzie problemem – wystarczy włożyć go do pralki i postępować według zaleceń.

Z miłości do roślin i wszystkiego, co żywe mały obserwator może cieszyć się dywanem w paprocie, liście popularnej monstery, czy zwierzęta takie jak łasica, ślimak, motyl, królik. Totalny hitem okazały się dywany, które przyjmują określony kształt: domek, miś, serce, chmurka. Gwarantujemy, że Twoje dziecko będzie zadowolone i jeszcze bardziej pokocha przesiadywanie na miękkim dywanie oraz wielogodzinne zabawy.