Ochraniacz do łóżeczka

Ochraniacz do łóżeczka – co musisz wiedzieć?

Gdy dziecko rośnie, przychodzi okres, w którym zaczyna się wiercić. W tym czasie należy zadbać o jego bezpieczeństwo w łóżeczku – istnieje ryzyko zaklinowania się główki lub kończyny malucha pomiędzy szczebelkami, co jest niezwykle groźne nawet dla jego życia. Rozwiązaniem tego problemu jest ochraniacz do łóżeczka, który skutecznie chroni dziecko przed tego typu wypadkami.

Ochraniacz do łóżeczka można znaleźć w dwóch wariantach: długim oraz krótkim. Pierwszy nadaje się na zimniejsze dni, skutecznie ociepla łóżeczko malucha i dba o jego komfort. Natomiast krótki ochraniacz do łóżeczka jest idealny na lato, kiedy Twój maluch narażony jest na duszności i potrzebny mu jest lepszy dostęp do świeżego powietrza.

Jaki ochraniacz do łóżeczka polecamy?

Jednym z najważniejszych kryteriów wyboru ochraniacza do łóżeczka powinno być oczywiście to, z jakiego materiału jest wykonany. W ofercie Magii Północy znajdziesz produkty wykonane w 100% z bawełny organicznej oraz bawełny i bambusa. Weź pod uwagę kolor kołderki swojego dziecka, ważne jest, żeby ochraniacz do łóżeczka pasował do wystroju dziecięcej sypialni. Najlepsze są ochraniacze w delikatnych kolorach, sprawiają, że dziecko czuje się bezpieczne, dzięki czemu w nocy może spać spokojnie. 

Oferujemy Ci ochraniacz do łóżeczka w pastelowych barwach w spokojne wzory takie jak piórka lub kropki. W naszym sklepie znajdziesz również poduszki w kształcie węża, które zagwarantują dodatkowy komfort Twojemu dziecku. Do wyboru masz wężyki jednokolorowe, wzorzyste, prążkowane.