Pościel do kołyski

Pościel do kołyski należy wybrać rozważnie

Dziecko w drodze, trzeba szykować wyprawkę dla nowego członka rodziny. Łóżeczko jest, ubranka są, kupiłaś nawet pluszaka hipopotama, który na pewno spodoba się dzieciaczkowi. Ale chwila, czegoś tu brakuje... To pościel do kołyski! Jaką wybrać, bawełnianą, syntetyczną, z pierzem czy bez pierza? 

Dokładnie się zastanów, to ważne dla komfortu i zdrowia Twojego dziecka! Najpopularniejszym materiałem, z którego wykonane są pościele do kołyski to oczywiście bawełna - włókno naturalne, które dodatkowo nie elektryzuje się. W ofercie Magii Północy znajdziesz pościel wykonaną z bawełny, bambusa, bawełny organicznej a nawet komplety z materiałem minky!

Pościel do kołyski – najważniejsze informacje

Bardzo ważna jest wielkość pościeli, w końcu mnie chcesz, żeby po fakcie okazała się za duża, lub co gorsza, za mała! Uważaj też na to, czym jest wypełniona, jeśli Twoje dziecko ma skłonności do alergii, oszczędź mu zbędnego stresu i zaopatrz się w pościel do kołyski stworzoną z syntetycznego materiału. 

Pamiętaj, że pościel nie może być zbyt ciężka, żeby Twojemu maluchowi było wygodnie. Ostatnia rzecz to wygląd pościeli, w naszym sklepie znajdziesz pościel do kołyski w różnych kolorach z wieloma wzorami, na pewno wybierzesz coś idealnego dla Twojego dziecka. Weź pod uwagę także styl pokoju Twojego malucha, żeby pościel pasowała do ogólnego wystroju pokoiku.