Pościel do wózka

Jaką pościel do wózka wybrać?

Zapewne wiesz, że Twój maluch potrzebuje szczególnej ochrony, dlatego warto zaopatrzyć się w pościel do wózka, która będzie sprawdzać się podczas spacerów w chłodniejsze dni. Na co zwrócić uwagę przy wybieraniu pościeli? To proste – po pierwsze zadbaj o to, żeby posłanie w Twoim wózeczku było antyalergiczne, małe dzieci są niezwykle delikatne. 

Drugą sprawą jest wielkość - pościel do wózka musi być dobrze dopasowana, nie może być ani za duża, ani za mała. Pamiętaj, żeby nie była też zbyt ciężka, dziecko musi czuć się maksymalny komfort! Warto upewnić się, że kołderka nie podrażnia skóry, powinna być miękka i bardzo delikatna, skóra maluszka jest niezwykle wrażliwa i ma większe wymagania od skóry dorosłego człowieka. Skoro wiesz już, jakie kryteria powinna spełniać pościel do wózka, czas rozejrzeć się po naszym sklepie, na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie i swojego dziecka!

Pościel do wózka – nasze propozycje

W naszej ofercie znajdziesz różnorodne rodzaje kołderek, proponujemy Ci różową pościel do wózka w chmurki, idealne dla małej dziewczynki. Jeśli jesteś szczęśliwym rodzicem chłopca – na pewno spodoba mu się pościel do wózka w sówki. Wiemy, że są osoby, które nie lubią wzorzystych kołder, dlatego przygotowaliśmy produkty jednokolorowe. W sklepie Magia Północy znajdziesz również kołderki w liski na śniegu, kolorowe chmurki, samoloty, a nawet arbuzy. Wybór jest ogromny, rozejrzyj się i znajdź idealną pościel do wózka dla swojego dziecka!