Etykiety na prezent For You - MUUMURU

15,00 
Ilość
wysyłka 24 godziny

Dbamy o to, aby nasze ceny były konkurencyjne. Jeśli znalazłeś lepszą ofertę napisz do nas i podeślij nam link, a postaramy się złożyć korzystniejszą propozycję.

Napisz na adres: sklep@magiapolnocy.pl

Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Etykiety (bileciki) prezentowe For You fińskiej marki MUUMURU to idealny pomysł na naprawdę oryginalny prezent. Etykiety można podpisać - z jednej strony mamy prezentowany obrazek, z drugiej miejsce na własnoręczą dedykację. W zestawie znajdują się cztery różne etykiety, całość wydrukowana jest na grubym papierze makulaturowym o gramaturze 350 g. Rozmiar całego kartonika odpowiada formatowi A6.

Podstawowe informacje:

  • materiał: papier makulaturowy
  • wymiary:  10,5 cm x 14,8 cm (A6)

Muumuru - Helsinki, Finlandia

Muumuru jest małą rodzinną firmą założoną przez dwoje ludzi, którzy podzielają entuzjazm do ilustracji i grafiki. Firma swoje korzenie ma w fińskiej stolicy - Helsinkach, jednak autorzy inspiracje czerpią z całego świata. Przygoda z Muumuru rozpoczęła się już w czasach studenckich, w 2007 roku. Dzisiaj firma prezentuje niesamowite grafiki, dostępne w wersjach papierowych, przede wszystkim w formie plakatów.

Głównym celem firmy jest wnoszenie, poprzez grafikę, radości i uśmiechu do codziennego życia. Natomiast podczas tworzenia i projektowania nie mniej ważne są aspekty ekologiczne.

Satu Dolk and Ossi Laine przedstawiają Muumuru!

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię