Jeżyki do ciągnięcia - Bloomingville

79,50  159,00  cena obniżona: promocja cenowa - BV - 50%
Ilość
wysyłka ok. tygodnia

Dbamy o to, aby nasze ceny były konkurencyjne. Jeśli znalazłeś lepszą ofertę napisz do nas i podeślij nam link, a postaramy się złożyć korzystniejszą propozycję.

Napisz na adres: sklep@magiapolnocy.pl

Ocena: 5 na 5 (opinii: 1) DODAJ OPINIĘ

Śliczna, drewniana zabawka do ciągnięcia marki Bloomingville przedstawiająca, znaną z innych produktów marki, rodzinę jeżyków. Zabawka idealna na prezent, zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki.

Podstawowe informacje:

  • kolor: czarny, biały
  • materiał: drewno
  • wymiary: 5,8 x 53 cm, wysokość 15 cm, długość sznurka 49 cm

Bloomingville to kombinacja duńskiego designu i nordyckoch trendów. Bloomingville to po prostu piękne wnętrze.

Historia firmy rozpoczęła się w 2000 roku, kiedy Betina Stempe postanowiła spełnić marzenia i założyła Bloomingville. Zaczęło się od zaledwie dwóch pracowników. Dzisiaj firma jest międzynarodową korporacją zatrudniającą ponad 70 osób i posiadającą rozległą sieć sprzedaży na całym świecie. Podczas przygody z Bloomingville, Betina poznała swojego męża, Simona, z którym do dzisiaj wspólnie prowadzą firmę. Od 2014 roku spółka jest częścią amerykańskiego holdingu, którego współwłaścicielami są Betina i Simon Stempe.

Siedziba Bloomingville ciągle mieści się w Danii. To tam powstają projekty, których rezultatem są różnorodne kolekcje ukazujące się kilka razu do roku.

Bloomingville to różnorodność, to wysoka jakość produktów i usług, i choć przez lata wiele się zmieniło, to te wartości pozostają i pozostaną niezmienne.

SHARE YOUR STYLE . TELL YOUR STORY . CHANGE YOUR HOME

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
napisał/a: bardzo pomysłowa zabawka
Tę zabawkę do ciągnięcia kupiłam niedawno mojemu szkrabowi na czwarte urodzinki. Teraz kiedy widzę jak godzinami się nią bawi jestem wręcz wzruszona! Kupiłabym jeszcze raz gdybym mogła, tyle że tym razem bez najmniejszego momentu zawahania :)
Pokazuje 1-1 z 1 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię