Kubek kremowy - Bloomingville

49,00 
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

Dbamy o to, aby nasze ceny były konkurencyjne. Jeśli znalazłeś lepszą ofertę napisz do nas i podeślij nam link, a postaramy się złożyć korzystniejszą propozycję.

Napisz na adres: sklep@magiapolnocy.pl

Ocena: 5 na 5 (opinii: 1)

Śliczny, prosty kubek marki Bloomingville będzie idealną dekoracją każdego stołu.

Podstawowe informacje:

  • kolor: kremowy
  • materiał: ceramika
  • wymiary: średnica 7,5 cm, wysokość 9,5 cm

Bloomingville to kombinacja duńskiego designu i nordyckoch trendów. Bloomingville to po prostu piękne wnętrze.

Historia firmy rozpoczęła się w 2000 roku, kiedy Betina Stempe postanowiła spełnić marzenia i założyła Bloomingville. Zaczęło się od zaledwie dwóch pracowników. Dzisiaj firma jest międzynarodową korporacją zatrudniającą ponad 70 osób i posiadającą rozległą sieć sprzedaży na całym świecie. Podczas przygody z Bloomingville, Betina poznała swojego męża, Simona, z którym do dzisiaj wspólnie prowadzą firmę. Od 2014 roku spółka jest częścią amerykańskiego holdingu, którego współwłaścicielami są Betina i Simon Stempe.

Siedziba Bloomingville ciągle mieści się w Danii. To tam powstają projekty, których rezultatem są różnorodne kolekcje ukazujące się kilka razu do roku.

Bloomingville to różnorodność, to wysoka jakość produktów i usług, i choć przez lata wiele się zmieniło, to te wartości pozostają i pozostaną niezmienne.

SHARE YOUR STYLE . TELL YOUR STORY . CHANGE YOUR HOME

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
napisał/a: Wielofunkcyjny
Uwielbiam takie przedmioty, bo wiem, że mogę je zastosować na kilka sposobów i każdy z nich w pełni mnie zadowoli. Postanowiłam zakupić takich kremowych kubków aż 5 i przyznaję, że może było to małe szaleństwo, ale jestem przekonana, że moje pomysły Was zainspirują! Kubki mogą służyć nie tylko do spijania z nich wody, czy soku, ale także do umieszczenia tam przekąsek, bądź sezonowych dekoracji np. kwiaty (kubek robi wtedy za wazon), lub można tam wsadzić kwiatka w doniczce i kubek będzie pełnił rolę osłonki :) Ile ludzi, tyle zastosować. Jednego jestem pewna - kubek kremowy to dobry zakup :)
Pokazuje 1-1 z 1 opinii