Lalka Rubens Baby, Nils + 4 ubranka

295,00 
Ilość
wysyłka 24 godziny

Dbamy o to, aby nasze ceny były konkurencyjne. Jeśli znalazłeś lepszą ofertę napisz do nas i podeślij nam link, a postaramy się złożyć korzystniejszą propozycję.

Napisz na adres: sklep@magiapolnocy.pl

Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Jestem Nils, jestem ręcznie robioną lalką ubraną w:

  • turkusowy jednoczęściowy romper,
  • odpinany śliniak,
  • białą koszulkę,
  • pieluszkę.

Lubię towarzystwo chłopców i dziewcząt w każdym wieku i jestem całkowicie bezpieczny. Jestem lalką anatomiczną, wyglądam jak prawdziwe dziecko. Lubię wystawiać język i poruszać głową. Nie mogę jeszcze siedzieć sam, więc potrzebuję wsparcia kogoś, na kim mogę polegać. Moje ubrania można zdjąć. Można mnie wyprać w temperaturze 30°C (można mnie również wysuszyć w suszarce bębnowej na delikatnym programie)! Jeśli w Twojej rodzinie oczekujecie nowego dziecka, będę idealny dla starszego rodzeństwa. Jestem dobrą zabawą, a nawet terapią dla dzieci we wszystkich grupach wiekowych. Z niecierpliwością czekam na spotkanie z Tobą i wspólne przygody - odkrywanie empatii, cierpliwości i wspólną naukę opieki nad dzieckiem!

  • wysokość: 45 cm
  • waga: 700 g

Rubens Barn to marka unikatowych, empatycznych, ręcznie robionych lalek i akcesoriów dla dzieci. Lalki Rubens Barn są projektowane w Szwecji i ręcznie wykonane w 100% z miękkiej, naturalnej bawełny.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
inne produkty