Mapa Zdrapka - Mapa Polski - Travel Map™ Polish Edition

107,99  119,99  cena obniżona: promocja cenowa - Mapy Zdrapki
Ilość
wysyłka 24 godziny

Dbamy o to, aby nasze ceny były konkurencyjne. Jeśli znalazłeś lepszą ofertę napisz do nas i podeślij nam link, a postaramy się złożyć korzystniejszą propozycję.

Napisz na adres: sklep@magiapolnocy.pl

Ocena: 0 na 5 (opinii: 0)

​Mapa Zdrapka - Mapa Polski - Travel Map™ Polish Edition

Elegancka, niebanalna dekoracja - świetny gadżet - ciekawy prezent!

Prezentowana Mapa Zdrapka to designerska mapa Polski zaprojektowana w klorach narodowych, pokryta specjalną powłoką, którą w łatwy sposób można zdrapać odsłaniając to, co pod spodem. Mapa zdrapka to niezwykła dekoracja, którą docenią wszyscy miłośnicy podróży. Możesz zaznaczyć / zdrapać miejsca, które już odwiedziłeś albo te, do których pragniesz pojechać - wykorzystaj tę mapę jako ciekawy gadżet, który pozwoli Ci zachować wspomnienia albo poukładać marzenia - zdrapywanie poszczególnych miejsc, zaznaczanie ich na mapie, to naprawdę świetna zabawa!

Mapa Zdrapka edycja polska twój osobisty przewodnik po naszym kraju. Ta oryginalna i niepowtarzalna mapa zmotywuje Cię do odkrywania ciekawych miejsc w Polsce, podpowie, co warto zobaczyć oraz pokaże, jakie są charakterystyczne cechy poszczególnych regionów naszego kraju.

Prezentowana mapa jest nie tylko elegancka i designerska, ale także bardzo starannie wykonana - przedstawiamy Ci mapę naprawdę najwyższej jakości. Zobacz, jak oryginalną dekoracją jest taka mapa - wygląda świetne także w skandynawskich wnętrzach.

Miej Marzenia - Planuj - Podróżuj - Zdrapuj!

Mapa Zdrapka to także nietuzinkowy prezent.

Podstawowe informacje:

  • materiał: papier laminowany 250g/m2
  • rozmiar: 60 cm x 40 cm
  • kolor: biały, czerwony
  • wyprodukowano na Ukrainie

 

Opis w przygotowaniu.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii