Mapa Zdrapka - Mapa Świata - Travel Map™ Marine World

103,99 
Ilość
wysyłka 24 godziny

Dbamy o to, aby nasze ceny były konkurencyjne. Jeśli znalazłeś lepszą ofertę napisz do nas i podeślij nam link, a postaramy się złożyć korzystniejszą propozycję.

Napisz na adres: sklep@magiapolnocy.pl

Ocena: 0 na 5 (opinii: 0)

​Mapa Zdrapka - Mapa Świata - Travel Map™ Marine World

Elegancka, niebanalna dekoracja - świetny gadżet - ciekawy prezent!

Prezentowana Mapa Zdrapka to designerska mapa świata pokryta specjalną powłoką, którą w łatwy sposób można zdrapać odsłaniając to, co pod spodem, czyli poszczególne kraje świata. Mapa zdrapka to niezwykła dekoracja, którą docenią wszyscy miłośnicy podróży. Możesz zaznaczyć / zdrapać kraje, które już odwiedziłeś albo te, do których pragniesz pojechać - wykorzystaj tę mapę jako ciekawy gadżet, który pozwoli Ci zachować wspomnienia albo poukładać marzenia - zdrapywanie poszczególnych krajów, zaznaczanie miejsc na mapie, to naprawdę świetna zabawa! Dodatkowo, na mapie można tworzyć notatki załączonym markerem (notatki zmywamy przecierając mapę gąbką).

Edycja morska to mapa zdobiona obrazkami inpirowanymi morzem i klimatem śródziemnomorskim. Na całym obszarze mapy znajdziesz ciekawe ilustracje przedstawiające mieszkańców morza.

Prezentowana mapa jest nie tylko elegancka i designerska, ale także bardzo starannie wykonana - przedstawiamy Ci mapę naprawdę najwyższej jakości. Zobacz, jak oryginalną dekoracją jest taka mapa - wygląda świetne także w skandynawskich wnętrzach.

Miej Marzenia - Planuj - Podróżuj - Zdrapuj!

Mapa Zdrapka to także nietuzinkowy prezent zarówno dla niej, jak i dla niego.

Podstawowe informacje:

  • materiał: elastyczny, wytrzymały i odporny na rozdarcia plastik
  • rozmiar: 60 cm x 40 cm
  • kolor: morski, srebrny
  • wyprodukowano na Ukrainie
  • mapa w języku angielskim
  • w zestawie znajdziecie m.in. skrobak, marker oraz pinezki

 

Opis w przygotowaniu.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii