Mapa Zdrapka - Mapa Świata - Travel Map™ Weekend World

89,00 
Ilość
wysyłka 24 godziny

Dbamy o to, aby nasze ceny były konkurencyjne. Jeśli znalazłeś lepszą ofertę napisz do nas i podeślij nam link, a postaramy się złożyć korzystniejszą propozycję.

Napisz na adres: sklep@magiapolnocy.pl

Ocena: 0 na 5 (opinii: 0)

​Mapa Zdrapka - Mapa Świata - Travel Map™ Holiday World

Elegancka, niebanalna dekoracja - świetny gadżet - ciekawy prezent!

Prezentowana Mapa Zdrapka to designerska, duża mapa świata pokryta specjalną powłoką, którą w łatwy sposób można zdrapać odsłaniając to, co pod spodem, czyli poszczególne kraje świata. Mapa zdrapka to niezwykła dekoracja, którą docenią wszyscy miłośnicy podróży. Możesz zaznaczyć / zdrapać kraje, które już odwiedziłeś albo te, do których pragniesz pojechać - wykorzystaj tę mapę jako ciekawy gadżet, który pozwoli Ci zachować wspomnienia albo poukładać marzenia - zdrapywanie poszczególnych krajów, zaznaczanie miejsc na mapie, to naprawdę świetna zabawa!

Edycja Weekend World to najbardziej kompaktowa i dzięki temu najtańsza Mapa Zdrapka. Możesz ją zabrać ze sobą w niezapomnianią, wymarzoną podróż pełną przygód.

Prezentowana mapa jest nie tylko elegancka i designerska, ale także bardzo starannie wykonana - przedstawiamy Ci mapę naprawdę najwyższej jakości. Zobacz, jak oryginalną dekoracją jest taka mapa - wygląda świetne także w skandynawskich wnętrzach.

Miej Marzenia - Planuj - Podróżuj - Zdrapuj!

Mapa Zdrapka to także nietuzinkowy prezent zarówno dla niej, jak i dla niego.

Podstawowe informacje:

  • materiał: papier laminowany
  • rozmiar: 60 cm x 40 cm
  • kolor: niebieski, srebrny
  • wyprodukowano na Ukrainie
  • mapa w języku angielskim

 

Opis w przygotowaniu.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii