Mapa Zdrapka - Mapa USA - Travel Map™ USA Black

139,99 
Ilość
wysyłka 24 godziny

Dbamy o to, aby nasze ceny były konkurencyjne. Jeśli znalazłeś lepszą ofertę napisz do nas i podeślij nam link, a postaramy się złożyć korzystniejszą propozycję.

Napisz na adres: sklep@magiapolnocy.pl

Ocena: 0 na 5 (opinii: 0)

​Mapa Zdrapka - Mapa Świata - Travel Map™ USA Black

Elegancka, niebanalna dekoracja - świetny gadżet - ciekawy prezent!

Prezentowana Mapa Zdrapka to designerska mapa Stanów Zjednoczonych pokryta specjalną powłoką, którą w łatwy sposób można zdrapać odsłaniając to, co pod spodem, czyli wszystkie 50 stanów USA. Mapa zdrapka to niezwykła dekoracja, którą docenią wszyscy miłośnicy podróży. Możesz zaznaczyć / zdrapać stany, które już odwiedziłeś albo te, do których pragniesz pojechać - wykorzystaj tę mapę jako ciekawy gadżet, który pozwoli Ci zachować wspomnienia albo poukładać marzenia - zdrapywanie poszczególnych miejsc, zaznaczanie ich na mapie, to naprawdę świetna zabawa! Dodatkowo, na mapie można tworzyć notatki załączonym markerem (notatki zmywamy przecierając mapę gąbką).

Mapa Zdrapka edycja USA to mapa, na której dodatkowo zaznaczone zostały najciekawsze miejsca, których po prostu nie można pominąć podczas podróży oraz wszystkie najważniejsze drogi Stanów Zjednoczonych. Ciekawym elementem jest też tuba, w której otrzymacie mapę - znajdziecie na niej wiele ciekawostek związanych z tym krajem.

Prezentowana mapa jest nie tylko elegancka i designerska, ale także bardzo starannie wykonana - przedstawiamy Ci mapę naprawdę najwyższej jakości. Zobacz, jak oryginalną dekoracją jest taka mapa - wygląda świetne także w skandynawskich wnętrzach.

Miej Marzenia - Planuj - Podróżuj - Zdrapuj!

Mapa Zdrapka to także nietuzinkowy prezent zarówno dla niej, jak i dla niego.

Podstawowe informacje:

  • materiał: elastyczny, wytrzymały i odporny na rozdarcia plastik
  • rozmiar: 60 cm x 40 cm
  • kolor: czarny, złoty
  • wyprodukowano na Ukrainie
  • mapa w języku angielskim

 

Opis w przygotowaniu.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii