Mata plażowa z poduszką - czarne paski - Bloomingville

194,50  389,00  cena obniżona: promocja cenowa - BV - 50%
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

Dbamy o to, aby nasze ceny były konkurencyjne. Jeśli znalazłeś lepszą ofertę napisz do nas i podeślij nam link, a postaramy się złożyć korzystniejszą propozycję.

Napisz na adres: sklep@magiapolnocy.pl

Ocena: 5 na 5 (opinii: 1) DODAJ OPINIĘ

Wyjątkowa mata plażowa z poduszką marki Bloomingville - idealna do leżenia podczas opalania lub odpoczywania. Bardzo praktyczna, można ją wygodnie złożyć. W sam raz na plażę, do ogrodu, na taras, czy nawet do parku.

Podstawowe informacje:

  • kolor: czarny, biały
  • wymiary: długość 180 cm, szerokość 70 cm
  • materiał: bawełna

Bloomingville to kombinacja duńskiego designu i nordyckoch trendów. Bloomingville to po prostu piękne wnętrze.

Historia firmy rozpoczęła się w 2000 roku, kiedy Betina Stempe postanowiła spełnić marzenia i założyła Bloomingville. Zaczęło się od zaledwie dwóch pracowników. Dzisiaj firma jest międzynarodową korporacją zatrudniającą ponad 70 osób i posiadającą rozległą sieć sprzedaży na całym świecie. Podczas przygody z Bloomingville, Betina poznała swojego męża, Simona, z którym do dzisiaj wspólnie prowadzą firmę. Od 2014 roku spółka jest częścią amerykańskiego holdingu, którego współwłaścicielami są Betina i Simon Stempe.

Siedziba Bloomingville ciągle mieści się w Danii. To tam powstają projekty, których rezultatem są różnorodne kolekcje ukazujące się kilka razu do roku.

Bloomingville to różnorodność, to wysoka jakość produktów i usług, i choć przez lata wiele się zmieniło, to te wartości pozostają i pozostaną niezmienne.

SHARE YOUR STYLE . TELL YOUR STORY . CHANGE YOUR HOME

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
napisał/a: Sezon uważam za rozpoczęty!
Lato za pasem, a ja nie byłam na nie zupełnie przygotowana. Długo szukałam produktu, który nadawałby się nie tylko na plażę, ale i do parku czy na weekendowy wypad ze znajomymi. Myślę, że ta mata plażowa z poduszką świetnie sprawdzi się w każdych okolicznościach. Najważniejszym kryterium dla mnie było to, żeby mata nie oddawała chłodu od ziemi, i jak na razie (próbowałam na podwórku) się sprawdziła. Wydaje mi się, że jej czyszczenie nie będzie jakimś wielkim problemem, bo materiał aż tak nie przyjmuje zanieczyszczeń. Czekam na lato i będę ją testować dalej! :)
Pokazuje 1-1 z 1 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię