Miska w kształcie serca Caroline - Bloomingville

66,00  110,00  cena obniżona: promocja cenowa - 40%
Ilość
wysyłka 24 godziny

Dbamy o to, aby nasze ceny były konkurencyjne. Jeśli znalazłeś lepszą ofertę napisz do nas i podeślij nam link, a postaramy się złożyć korzystniejszą propozycję.

Napisz na adres: sklep@magiapolnocy.pl

Ocena: 0 na 5 (opinii: 0)

Śliczna, ceramiczna miska w kształcie serca marki Bloomingville będzie idealną dekoracją każdego stołu. Miska na środku ma nadrukowaną zabawną definicję kalorii, brzegi zewnętrzne są szare, matowe, wnętrze jest beżowe.

Miska w kształce serca to idealny prezent dla ukochanej osoby. Świetnie nadaję się do serwowania czekoladek i tak też proponujemy ją wręczyć, pełną czekoladek. Po zjedzeniu wszystkich ukaże się ten zabawny napis, dzięki któremu szybko zapomnimy o ilości właśnie pochłoniętych kalorii :)

Podstawowe informacje:

  • kolor: beżowy, szary
  • materiał: ceramika
  • wymiary: 20 cm x 16 cm, głębokość 5 cm

Bloomingville to kombinacja duńskiego designu i nordyckoch trendów. Bloomingville to po prostu piękne wnętrze.

Historia firmy rozpoczęła się w 2000 roku, kiedy Betina Stempe postanowiła spełnić marzenia i założyła Bloomingville. Zaczęło się od zaledwie dwóch pracowników. Dzisiaj firma jest międzynarodową korporacją zatrudniającą ponad 70 osób i posiadającą rozległą sieć sprzedaży na całym świecie. Podczas przygody z Bloomingville, Betina poznała swojego męża, Simona, z którym do dzisiaj wspólnie prowadzą firmę. Od 2014 roku spółka jest częścią amerykańskiego holdingu, którego współwłaścicielami są Betina i Simon Stempe.

Siedziba Bloomingville ciągle mieści się w Danii. To tam powstają projekty, których rezultatem są różnorodne kolekcje ukazujące się kilka razu do roku.

Bloomingville to różnorodność, to wysoka jakość produktów i usług, i choć przez lata wiele się zmieniło, to te wartości pozostają i pozostaną niezmienne.

SHARE YOUR STYLE . TELL YOUR STORY . CHANGE YOUR HOME

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii