Nawlekanka pastelowa Geo | Plan Toys®

89,00 
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

Dbamy o to, aby nasze ceny były konkurencyjne. Jeśli znalazłeś lepszą ofertę napisz do nas i podeślij nam link, a postaramy się złożyć korzystniejszą propozycję.

Napisz na adres: sklep@magiapolnocy.pl

Ocena: 0 na 5 (opinii: 0)

Sznurowane koraliki to bardzo tradycyjna i popularna zabawka do nauki koordynacji ręka-oko.

Wersja koralików GEO, od marki Plan Toys to wykonane z drewna korale o geometrycznych kształtach. W zestawie są trójkąty, walce oraz sześciany o różnych rozmiarach i kolorach. Ta nawlekanka może spełniać kilka funkcji :). Oczywiście ta najważniejsza - nauka nawlekania, przeplatania, która wzmacnia małą motorykę, uczy cierpliwości i wytrwałości. Maluchy uczą się dzięki nawlekance GEO rozróżniać podstawowe kształty geometryczne. Z tych dużych klocków bez problemu uda się ułożyć zamkową wieżę czy stworzyć mur obronny :)

W zestawie znajduje się 15 dużych, drewnianych klocków, część w naturalnych a część w spokojnych, pastelowych kolorach. Do przeplatania zostały dołożone dwa niebieskie sznureczki.

Wesprzyj swoje dziecko kupując mądre zabawki!

Od umiejętnego rozwijania sprawności manualnych będzie bardzo dużo zależało w przyszłości powodzenie, miedzy innymi, w nauce pisania :)

Wszystkie drewniane zabawki marki Plan Toys® są wytworzone z naturalnie wysuszonego drewna kauczukowego (podczas suszenia nie są używane żadne substancje chemiczne).
Są połączone z klejem bez formaldehydu i pokryte nietoksycznymi, ekologicznymi barwnikami na bazie wody.

Zabawki są trwałe, doskonałej jakości, będą służyć niezwykle długo!

Firma Plan Toys® jako pierwsza zaczęła wykorzystywać do produkcji naturalne, ponownie przetworzone drewno kauczukowe. Dba także o to, aby stosowane farby, kleje, jak również opakowania zabawek oraz same metody ich produkcji były w jak największym stopniu przyjazne środowisku.

 

 

 

Opis w przygotwaniu.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii