Osłonki na doniczki ferm LIVING - elegancki design

<span style='font-size:16px;font-weight:bold;'>Osłonki na doniczki ferm LIVING - elegancki design</span><br /><span style='font-size:10px'>Zdjęcie 1 z 8</span>

Eleganckie, metalowe osłonki na doniczki w minimalistycznym, skandynawskim stylu to dekoracja "must have" w każdym designerskim wnętrzu.

Elegancja we wnętrzu to nie tylko kolor ścian i meble, ale także dodatki. Nawet takie drobiazgi jak doniczki wpływają na jakość całości i efekt końcowy. Jeśli chodzi o elegancję, to jak zawsze wychodzi nam na przeciw duńska marka ferm LIVING. W ich ofercie znajdziemy niebanalne, sześciokątne osłonki doniczki, które dostępne są w kilku modnych kolorach. Co fajne, osłonki na doniczki te można zastosować na wiele sposobów. Można je postawić na parapecie, można dokupić ciekawe, druciane stojaki, można dobrać wiszące uchwyty. Tak wiele kombinacji i możliwości sprawia, że możemy spójnie udekorować i wykończyć nasze wnętrze. Te osłonki są tak świetnie wykonane, tak estetycznie, że można je wykorzystać także jako pojemniki na różnorakie drobiazgi. Wszystko zalezy od nas :)

Zapraszamy do przejrzenia oferty na doniczki / osłonki na doniczki marki ferm LIVING.

Galeria zdjęć

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię