Plakat 38 WAYS TO MAKE A PERFECT COFFEE - A2 - Follygraph

89,00 
Ilość
wysyłka do 3 dni roboczych

Dbamy o to, aby nasze ceny były konkurencyjne. Jeśli znalazłeś lepszą ofertę napisz do nas i podeślij nam link, a postaramy się złożyć korzystniejszą propozycję.

Napisz na adres: sklep@magiapolnocy.pl

Ocena: 5 na 5 (opinii: 1) DODAJ OPINIĘ

Plakat 38 WAYS TO MAKE A PERFECT COFFEE

Plakat "38 Ways to Make a Perfect Coffee" przedstawia infografikę z kolekcją kilkudziesięciu przepisów na świetną kawę! Znaleźć tu można przepisy na kawę pochodzącą z różnych stron świata. Poznaj różnice pomiędzy kawą amerykańską, a włoską. Zobacz, jak parzą ją Hiszpanie, Francuzi, czy Irlandczycy. Jeśli kochasz ten czarny napój, udekoruj swoją kuchnię tym wyjątkowym zestawem. A jeśli szukasz prezentu - ten komplet grafik nadaje się do tego idealnie.

Podstawowe informacje:

  • materiał: bezdrzewny papier archiwalny "Arctic Volume White" (200g) - posiada certyfikat FSC™ - znak odpowiedzialnego leśnictwa i PEFC, jest odporny na starzenie (ISO 9706) 
  • wydruk techniką offsetową
  • rozmiar: A2 (42,0 x 59,4 cm | 16.5 x 23.5 in)
  • wyprodukowany w Polsce
  • plakaty sygnowane przez projektanta
  • plakat w tubie, bez ramy

FOLLYGRAPH to mała toruńska firma specjalizująca się w projektowaniu plakatów o tematyce kulinarnej. Plakaty Follygraph można znaleźć w wielu polskich domach, restauracjach i kawiarniach. Firma dba o to aby produkcja odbywała się w polskich zakładach ale wybiera te, które najmniej szkodzą środowisku, na przykład papier, na którym drukowane są plakaty powstaje w jednej z najbardziej ekologicznych fabryk papieru z Kostrzyna.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
napisał/a: Plakat bomba
Genialny pomysł na dekorację do kuchni. Nie wyobrażam sobie życia bez kawy więc dla mnie bomba. Jakość świetna, plakat jest bardzo elegancki.
Pokazuje 1-1 z 1 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię