Plakat A3 Metsänaapurit

99,00 
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

Dbamy o to, aby nasze ceny były konkurencyjne. Jeśli znalazłeś lepszą ofertę napisz do nas i podeślij nam link, a postaramy się złożyć korzystniejszą propozycję.

Napisz na adres: sklep@magiapolnocy.pl

Ocena: 5 na 5 (opinii: 1) DODAJ OPINIĘ

Plakat Metsänaapurit fińskiej marki MUUMURU będzie eleganckim wykończeniem każdego wnętrza. Idealny do oprawienia w ramę z passe-partout. Plakat drukowany jest na wysokiej jakości papierze makulaturowym o gramaturze 200 g.

Podstawowe informacje:

  • materiał: papier makulaturowy
  • wymiary:  29,7 cm x 42 cm (A3)

Muumuru - Helsinki, Finlandia

Muumuru jest małą rodzinną firmą założoną przez dwoje ludzi, którzy podzielają entuzjazm do ilustracji i grafiki. Firma swoje korzenie ma w fińskiej stolicy - Helsinkach, jednak autorzy inspiracje czerpią z całego świata. Przygoda z Muumuru rozpoczęła się już w czasach studenckich, w 2007 roku. Dzisiaj firma prezentuje niesamowite grafiki, dostępne w wersjach papierowych, przede wszystkim w formie plakatów.

Głównym celem firmy jest wnoszenie, poprzez grafikę, radości i uśmiechu do codziennego życia. Natomiast podczas tworzenia i projektowania nie mniej ważne są aspekty ekologiczne.

Satu Dolk and Ossi Laine przedstawiają Muumuru!

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
napisał/a: Śliczny plakat
Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Plakat jest bardzo ładny, na żywo lepszy niż na zdjęciu - w pokoju córci wygląda super! Bardzo fajne, żywe kolory. Nie znałam tej marki wcześniej, to miłe zaskoczenie.
Pokazuje 1-1 z 1 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię