Plakat BOUQUET - Fine Little Day

279,00 
Ilość
wysyłka 48 godzin

Dbamy o to, aby nasze ceny były konkurencyjne. Jeśli znalazłeś lepszą ofertę napisz do nas i podeślij nam link, a postaramy się złożyć korzystniejszą propozycję.

Napisz na adres: sklep@magiapolnocy.pl

Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Plakat Bouquet - kwiaty w bardzo oryginalnym wydaniu.

Isis Maakestad, urodzona w 1986 roku, jest artystką wizualną i ilustratorką mieszkającą w Göteborgu. Zdała egzamin licencjacki ze sztuk pięknych na Akademii Sztuk Pięknych w Bergen (Norwegia) w 2016 roku. Isis jest artystką wielowymiarową. Jej sztuka to malarstwo, ilustracja, kolaż i ceramika. Często pracuje ze stonowaną paletą kolorów i dekoracyjną oszczędnością, która jest niezwykle przyjemna i naturalna.

  • materiał: papier z certyfikatem FSC, 170 g
  • technika: druk offsetowy
  • wymiary: 70 x 50 cm
  • wyprodukowano w Szwecji
  • zdjęcie: Isis Maakestad
  • plakat bez oprawy / ramy

Fine Little Day to produkty wysokiej jakości dla dzieci i młodych sercem dorosłych. Wszystkie projekty powstają w studio designerskim prowadzonym przez Elisabeth Dunker i Ulrikę E. Engberg. Fine Little Day charakteryzuje się prostą estetyką, wyrazistymi wzorami i pogodą ducha, a największą inspiracją projektantek jest skandynawska natura. To właśnie natura jest najwyższą wartością firmy - wykorzystując ekologiczne, organiczne materiały firma tworzy i funkcjonuje zgodnie ze środowiskiem. 

W 2007 roku zaczęło się od bloga. Elisabeth Dunker, artystka i fotograf, dzieliła się tam swoją codziennością, także spacerami wśród natury. Blog szybko znalazł miłośników na całym świecie, a wzmianki o nim pojawiły się m.in. w Vogue living, Lucky Magazine, Design Sponge, Apartment Therapy and The New York Times. Znalazł się też na wielu listach najlepszych blogów wnętrzarskich i designerskich, w tym wg The independent, Times Online UK, Vouge Japan i u Marthy Stewart. 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
inne produkty