Plakat Gruszka PIRUM PARUM - Fine Little Day

110,00 
Ilość
wysyłka 48 godzin

Dbamy o to, aby nasze ceny były konkurencyjne. Jeśli znalazłeś lepszą ofertę napisz do nas i podeślij nam link, a postaramy się złożyć korzystniejszą propozycję.

Napisz na adres: sklep@magiapolnocy.pl

Ocena: 0 na 5 (opinii: 1) DODAJ OPINIĘ

Wyjątkowy plakat PIRUM PARUM marki Fine Little Day znany jest wszystkim miłośnikom skandynawskiego stylu we wnętrzach, a samo "Pirum Parum" to fraza z popularnej, szwedzkiej rymowanki. Prezentowany plakat jest zdecydowanym bestsellerem szwedzkiej marki Fine Little Day, a odwiedzający blogi dziecięce wiedzą, że udekorował już niejeden pokoik dziecięcy, nie tylko w Szwecji.

Podstawowe informacje:

  • materiał: papier niepowlekany, Munken pure 170 g
  • technika: druk offsetowy
  • wymiary: 70 x 50 cm
  • wyprodukowano w Szwecji
  • projekt: Fine Little Day
  • plakat bez oprawy

Fine Little Day to produkty wysokiej jakości dla dzieci i młodych sercem dorosłych. Wszystkie projekty powstają w studio designerskim prowadzonym przez Elisabeth Dunker i Ulrikę E. Engberg. Fine Little Day charakteryzuje się prostą estetyką, wyrazistymi wzorami i pogodą ducha, a największą inspiracją projektantek jest skandynawska natura. To właśnie natura jest najwyższą wartością firmy - wykorzystując ekologiczne, organiczne materiały firma tworzy i funkcjonuje zgodnie ze środowiskiem. 

W 2007 roku zaczęło się od bloga. Elisabeth Dunker, artystka i fotograf, dzieliła się tam swoją codziennością, także spacerami wśród natury. Blog szybko znalazł miłośników na całym świecie, a wzmianki o nim pojawiły się m.in. w Vogue living, Lucky Magazine, Design Sponge, Apartment Therapy and The New York Times. Znalazł się też na wielu listach najlepszych blogów wnętrzarskich i designerskich, w tym wg The independent, Times Online UK, Vouge Japan i u Marthy Stewart. 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
napisał/a: Gruszka, jak gruszka – każdy widzi ;)
Treści samego plakatu nie oceniam, bo każdemu podoba się co innego, ale po roku, odkąd zawiesiłem go na ścianie, nie zniszczał, nie wypłowiał, więc jak dla mnie na plus. Polecam.
Pokazuje 1-1 z 1 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię