Plakat RENIFER | Reindeer art print 30 x 40 cm

145,00 
Ilość
wysyłka do 2 tygodni

Dbamy o to, aby nasze ceny były konkurencyjne. Jeśli znalazłeś lepszą ofertę napisz do nas i podeślij nam link, a postaramy się złożyć korzystniejszą propozycję.

Napisz na adres: sklep@magiapolnocy.pl

Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Plakat przedstawia pięknego samca renifera z imponującym porożem. Renifery kojarzą nam się ze Świętami Bożego Narodzenia - natomiast jest to zwierzę, które w Laponii zachwyca cały rok.

Renifery to przyjacielskie zwierzęta, które towarzyszą człowiekowi w codziennym życiu - można je spotkać zarówno w lesie, w mieście, czy na drodze.  W języku fińskim, czyli języku autora tych wyjątkowych plakatów, renifer to "poro".


Plakat drukowany jest na wysokiej jakości papierze w kolorze złamanej bieli. Posiada certyfikat FSC, który daje gwarancję, że produkt pochodzi z legalnych źródeł i powstał w ramach odpowiedzialnej gospodarki leśnej.

Po wydrukowaniu, każdy plakat Teemu Järvi jest ręcznie sprawdzany, aby zapewnić doskonałą jakość.

Sprzedawany bez ramy.

Wyprodukowany w Finlandii.


NOTATKA ARTYSTY:

"Renifer ma wiele imion w językach fińskim i lapońskim. Lapończycy znani są z hodowli reniferów, a zwierzę jest zawsze obecne w lapońskim życiu. My Finowie wiemy, że renifery rzadko latają... ale czasami mają czerwone nosy."

Teemu Järvi llustrations

Teemu Järvi jest wielokrotnie nagradzanym artystą i projektantem. Specjalizuje się w tematyce dzikiej przyrody - Northern Wilderness.


Sztuka i projekty Teemu Järvi obejmują szeroką gamę grafik, ilustracji do książek i czasopism, a także projekty i koncepcje różnego rodzaju produktów.

Prace wywodzą się z wieloletniej miłości artysty do natury. Nieustanny eksplorator fińskich lasów i jezior, Järvi zna dziką przyrodę dzięki doświadczeniu z pierwszej ręki. Pracuje tradycyjnymi narzędziami (trzcinowe pióro) tworząc dzieła sztuki, które przenoszą nas z gorączkowej miejskiej egzystencji do kojącego spokoju pierwotnej dziczy.


Plakaty Teemu Jarvi

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
inne produkty