Plakat RYŚ | Lynx art print 50 x 70 cm

245,00 
Ilość
wysyłka do 2 tygodni

Dbamy o to, aby nasze ceny były konkurencyjne. Jeśli znalazłeś lepszą ofertę napisz do nas i podeślij nam link, a postaramy się złożyć korzystniejszą propozycję.

Napisz na adres: sklep@magiapolnocy.pl

Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Plakat Lynx ukazuje jedno z najbardziej tajemniczych stworzeń Północy - rysia! Czarno-biała grafika ścienna przedstawiająca rysia ma minimalistyczny, ale też dziki charakter. Plakaty Teemu Järvi to bardzo oryginalne dekoracje każdego wnętrza.


Plakat drukowany jest na wysokiej jakości papierze w kolorze złamanej bieli. Posiada certyfikat FSC, który daje gwarancję, że produkt pochodzi z legalnych źródeł i powstał w ramach odpowiedzialnej gospodarki leśnej.

Po wydrukowaniu, każdy plakat Teemu Järvi jest ręcznie sprawdzany, aby zapewnić doskonałą jakość.

Sprzedawany bez ramy.

Wyprodukowany w Finlandii.


NOTATKA ARTYSTY:

"Ryś jest zwierzęciem nocnym, które niewielu ludzi miało szczęście zobaczyć w naturze. W mitologii europejskiej i północnoamerykańskiej uważany jest za tajemniczą istotę, która ma moce psychiczne i jest zdolna do dostrzegania ukrytych prawd. Uważam, że ryś jest elegancko wyglądającym drapieżnikiem, jednym z najbardziej fascynujących dzikich kotów."

Teemu Järvi llustrations

Teemu Järvi jest wielokrotnie nagradzanym artystą i projektantem. Specjalizuje się w tematyce dzikiej przyrody - Northern Wilderness.


Sztuka i projekty Teemu Järvi obejmują szeroką gamę grafik, ilustracji do książek i czasopism, a także projekty i koncepcje różnego rodzaju produktów.

Prace wywodzą się z wieloletniej miłości artysty do natury. Nieustanny eksplorator fińskich lasów i jezior, Järvi zna dziką przyrodę dzięki doświadczeniu z pierwszej ręki. Pracuje tradycyjnymi narzędziami (trzcinowe pióro) tworząc dzieła sztuki, które przenoszą nas z gorączkowej miejskiej egzystencji do kojącego spokoju pierwotnej dziczy.


Plakaty Teemu Jarvi

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię