Plakat Snow Princess - To The Moon

45,00  150,00  cena obniżona: promocja cenowa - Wielka wyprzedaż
Ilość
wysyłka 48 godzin

Dbamy o to, aby nasze ceny były konkurencyjne. Jeśli znalazłeś lepszą ofertę napisz do nas i podeślij nam link, a postaramy się złożyć korzystniejszą propozycję.

Napisz na adres: sklep@magiapolnocy.pl

Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Plakat Snow Princess - To The Moon - księżniczka śniegu potrafi wzywać śnieg i otulać świat białym puchem. A może śnieg może mieć smak waty cukrowej?

Podstawowe informacje:

  • akwarela
  • materiał: papier offsetowy 150g/m2
  • technika: druk offsetowy
  • wymiary: 50 cm x 70 cm
  • wyprodukowano w Polsce
  • projekt: Kasia Bujok
  • plakat bez oprawy

"Lubię piękno. Powinno otaczać nas nieustannie już od najmłodszych lat, stąd pomysł na tworzenie pięknych plakatów do pokoi dziecięcych i stworzenie marki To The Moon. Dziecięcej wyobraźni nic nie powstrzyma, sięga jak stąd aż... na Księżyc. Dlatego chciałam choć na chwilę zatrzymać urok dzieciństwa w moich plakatach. Według mnie są one definicją bycia dzieckiem.

Moje plakaty wyróżniają się na tle polskich plakatów dedykowanych dla dzieci. Sama jestem mamą trójki, bliski jest mi więc świat dziecięcych marzeń, ich postrzeganie rzeczywistości. Starałam się to przelać na swoje prace. Są one malowane akwarelą, a akwarela nie lubi poprawek. Coś raz namalowane zostaje takie na zawsze, nie można tego ukryć pod następną warstwą farby. Takie też są dzieci – szczere, nie mające nic do ukrycia. 

Plakaty maluję ręcznie, następnie fotografuję i drukuję w formacie 50x70 cm. Seria składa się z sześciu plakatów, każdy w limitowanej ilości 400 sztuk. Pierwsza seria nosi tytuł "Mogę być kim chcę” i przedstawia dzieci... no cóż, tym, kim chcą być :)  Myślę, że zachwycą zarówno dzieci, jak i dorosłych."

Katarzyna Bujok, właścicielka To The Moon


Adres strony:

 
 
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
inne produkty