Plakat SOWA | Owl art print

145,00 
Wybierz rozmiar:
Ilość
wysyłka do 2 tygodni

Dbamy o to, aby nasze ceny były konkurencyjne. Jeśli znalazłeś lepszą ofertę napisz do nas i podeślij nam link, a postaramy się złożyć korzystniejszą propozycję.

Napisz na adres: sklep@magiapolnocy.pl

Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Plakat przedstawiający sowę, a właściwie puchacza! Tą grafiką dodaj do swojego wnętrza trochę dzikiej przyrody.

Sowa jest symbolem mądrości, jest to ptak pełen piękna - chociaż kojarzy się nam ze słodkim, puchatym zwierzątkiem, to tak naprawdę sowy są niebezpiecznymi drapieżnikami. Dzieci uwielbiają sowy, a ponieważ ta niezwykła grafika jest niesamowicie uniwersalna, może stać się piękną dekoracją także dziecięcego pokoju. 


Plakat drukowany jest na wysokiej jakości papierze w kolorze złamanej bieli. Posiada certyfikat FSC, który daje gwarancję, że produkt pochodzi z legalnych źródeł i powstał w ramach odpowiedzialnej gospodarki leśnej.

Po wydrukowaniu, każdy plakat Teemu Järvi jest ręcznie sprawdzany, aby zapewnić doskonałą jakość.

Plakat dostępny w dwóch rozmiarach.

Sprzedawany bez ramy.

Wyprodukowano w Finlandii.


NOTATKA ARTYSTY:

"Puchacz ma jasne oczy i cętkowane pióra, wygląda potężnie i prawie majestatycznie. Jednak w tym ptaku jest coś słodkiego, może to jego kępki uszu? Puchacze są aktywne przeważnie nocą, a na wolności mogą żyć około dwudziestu lat."

Teemu Järvi llustrations

Teemu Järvi jest wielokrotnie nagradzanym artystą i projektantem. Specjalizuje się w tematyce dzikiej przyrody - Northern Wilderness.


Sztuka i projekty Teemu Järvi obejmują szeroką gamę grafik, ilustracji do książek i czasopism, a także projekty i koncepcje różnego rodzaju produktów.

Prace wywodzą się z wieloletniej miłości artysty do natury. Nieustanny eksplorator fińskich lasów i jezior, Järvi zna dziką przyrodę dzięki doświadczeniu z pierwszej ręki. Pracuje tradycyjnymi narzędziami (trzcinowe pióro) tworząc dzieła sztuki, które przenoszą nas z gorączkowej miejskiej egzystencji do kojącego spokoju pierwotnej dziczy.


Plakaty Teemu Jarvi

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię