Plakat WILK | Wolf art print 50 x 70 cm

245,00 
Ilość
wysyłka do 2 tygodni

Dbamy o to, aby nasze ceny były konkurencyjne. Jeśli znalazłeś lepszą ofertę napisz do nas i podeślij nam link, a postaramy się złożyć korzystniejszą propozycję.

Napisz na adres: sklep@magiapolnocy.pl

Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Wilk uosabia dzikość w pełnej krasie! Ale nie musisz być dziki, by pokochać ten wyjątkowy plakat! Czarno-biały nadruk wilka ma naturalny, skandynawski charakter. Zawieś plakat z wilkiem w salonie, letnim domku lub podaruj go jako prezent.


Plakat drukowany jest na wysokiej jakości papierze w kolorze złamanej bieli. Posiada certyfikat FSC, który daje gwarancję, że produkt pochodzi z legalnych źródeł i powstał w ramach odpowiedzialnej gospodarki leśnej.

Po wydrukowaniu, każdy plakat Teemu Järvi jest ręcznie sprawdzany, aby zapewnić doskonałą jakość.

Sprzedawany bez ramy.

Wyprodukowany w Finlandii.


NOTATKA ARTYSTY:

"W wielu kulturach Wilk symbolizuje opiekę, lojalność i silny związek z instynktami. Wielu uważa, że są to zwierzęta samotne, podczas gdy wilk szary jest w rzeczywistości zwierzęciem bardzo towarzyskim, żyjącym w stadach. Chciałabym wypatrzeć wilka w naturze, ale są zbyt nieśmiałe!"

Teemu Järvi llustrations

Teemu Järvi jest wielokrotnie nagradzanym artystą i projektantem. Specjalizuje się w tematyce dzikiej przyrody - Northern Wilderness.


Sztuka i projekty Teemu Järvi obejmują szeroką gamę grafik, ilustracji do książek i czasopism, a także projekty i koncepcje różnego rodzaju produktów.

Prace wywodzą się z wieloletniej miłości artysty do natury. Nieustanny eksplorator fińskich lasów i jezior, Järvi zna dziką przyrodę dzięki doświadczeniu z pierwszej ręki. Pracuje tradycyjnymi narzędziami (trzcinowe pióro) tworząc dzieła sztuki, które przenoszą nas z gorączkowej miejskiej egzystencji do kojącego spokoju pierwotnej dziczy.


Plakaty Teemu Jarvi

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię