Plakat WYDRA | Otter art print

145,00 
Wybierz rozmiar:
Ilość
wysyłka do 2 tygodni

Dbamy o to, aby nasze ceny były konkurencyjne. Jeśli znalazłeś lepszą ofertę napisz do nas i podeślij nam link, a postaramy się złożyć korzystniejszą propozycję.

Napisz na adres: sklep@magiapolnocy.pl

Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Pełen radości i ruchu plakat z wydrą w roli głównej! Ta grafika wniesie niesamowitą dozę pozytywnej energii do każdego wnętrza.

Wydra to bardzo inteligentne i sprawne zwierzątko. Porusza się z niezwykła gracją, szczególnie w wodzie. Teemu umiejętnie uchwycił zwinność wydry, która wygląda tutaj, jakby się bawiła - można wręcz zaobserwować jej uśmiech. Czy ten plakat, tak radosny, nie jest idealny do dziecięcego pokoju?


Plakat drukowany jest na wysokiej jakości papierze w kolorze złamanej bieli. Posiada certyfikat FSC, który daje gwarancję, że produkt pochodzi z legalnych źródeł i powstał w ramach odpowiedzialnej gospodarki leśnej.

Po wydrukowaniu, każdy plakat Teemu Järvi jest ręcznie sprawdzany, aby zapewnić doskonałą jakość.

Plakat dostępny w dwóch rozmiarach.

Sprzedawany bez ramy.

Wyprodukowano w Finlandii.


NOTATKA ARTYSTY:

"Wierzę, że my jako ludzie możemy się wiele nauczyć od natury. Lekcja od zwykłych wydr: ważna jest zabawa i radość z niej! Wiadomo, że wydry ślizgają się na przykład po ośnieżonych brzegach, jedynie dla zabawy. Niesamowite!"

Teemu Järvi llustrations

Teemu Järvi jest wielokrotnie nagradzanym artystą i projektantem. Specjalizuje się w tematyce dzikiej przyrody - Northern Wilderness.


Sztuka i projekty Teemu Järvi obejmują szeroką gamę grafik, ilustracji do książek i czasopism, a także projekty i koncepcje różnego rodzaju produktów.

Prace wywodzą się z wieloletniej miłości artysty do natury. Nieustanny eksplorator fińskich lasów i jezior, Järvi zna dziką przyrodę dzięki doświadczeniu z pierwszej ręki. Pracuje tradycyjnymi narzędziami (trzcinowe pióro) tworząc dzieła sztuki, które przenoszą nas z gorączkowej miejskiej egzystencji do kojącego spokoju pierwotnej dziczy.


Plakaty Teemu Jarvi

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię