Pluszowy królik - Bloomingville

99,00 
Ilość
wysyłka termin potwierdzimy

Dbamy o to, aby nasze ceny były konkurencyjne. Jeśli znalazłeś lepszą ofertę napisz do nas i podeślij nam link, a postaramy się złożyć korzystniejszą propozycję.

Napisz na adres: sklep@magiapolnocy.pl

Ocena: 0 na 5 (opinii: 0)

Maskotka pluszowy królik marki Bloomingville będzie idealnym prezentem zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca. Maskotka jest ślicznie wykonana, na pewno szybko stanie się najlepszym przyjacielem każdego dziecka.

Podstawowe informacje:

  • kolor: beżowy, miętowy
  • wymiary: wysokość 27 cm, długość uszu 9 cm

Pluszowy królik – Bloomingville

Szukasz idealnej zabawki dla Twojego dziecka? Ten piękny, pluszowy króliczek będzie wyjątkowym prezentem dla Twojego maluszka. Dzięki dwóm wariantom kolorystycznym: beżowym i miętowym świetnie nadaje się zarówno jako zabawka dla chłopca, jak i dla dziewczynki! Daj swojemu dziecku tę śliczną maskotkę, a na pewno nie wypuści jej z rąk przez godziny świeetnej zabawy.

Pluszowy królik dla Twojego maleństwa!

Daj swojemu dziecku wyjątkowy prezent już dziś! Ten piękny króliczek jest w pełni bezpieczny dla Twojego dziecka i na pewno szybko stanie się jego najlepszym przyjacielem. Wykonany jest z najwyższej jakości materiału, dzięki czemu wytrzyma wiele godzin wspaniałej zabawy. Króliczek  ma 27 cm, a jego uszki po 9cm, czyli idealnie pasuje do dziecięcej rączki!

Odkryj w sobie dziecko z pięknym pluszowym królikiem!

Bloomingville to kombinacja duńskiego designu i nordyckoch trendów. Bloomingville to po prostu piękne wnętrze.

Historia firmy rozpoczęła się w 2000 roku, kiedy Betina Stempe postanowiła spełnić marzenia i założyła Bloomingville. Zaczęło się od zaledwie dwóch pracowników. Dzisiaj firma jest międzynarodową korporacją zatrudniającą ponad 70 osób i posiadającą rozległą sieć sprzedaży na całym świecie. Podczas przygody z Bloomingville, Betina poznała swojego męża, Simona, z którym do dzisiaj wspólnie prowadzą firmę. Od 2014 roku spółka jest częścią amerykańskiego holdingu, którego współwłaścicielami są Betina i Simon Stempe.

Siedziba Bloomingville ciągle mieści się w Danii. To tam powstają projekty, których rezultatem są różnorodne kolekcje ukazujące się kilka razu do roku.

Bloomingville to różnorodność, to wysoka jakość produktów i usług, i choć przez lata wiele się zmieniło, to te wartości pozostają i pozostaną niezmienne.

SHARE YOUR STYLE . TELL YOUR STORY . CHANGE YOUR HOME

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii