Pudełko na zabawki z misiem - Bloomingville

789,00 
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

Dbamy o to, aby nasze ceny były konkurencyjne. Jeśli znalazłeś lepszą ofertę napisz do nas i podeślij nam link, a postaramy się złożyć korzystniejszą propozycję.

Napisz na adres: sklep@magiapolnocy.pl

Ocena: 5 na 5 (opinii: 2)

Nowość - pudełko do przechowywania marki Bloomingville z motywem misia znanego i uwielbianego przez wszystkich miłośników Bloomingville Mini. Obok misia widnieje zabawny napis. Skrzynia została wykonana z naturalnego drewna, wewnątrz jest pomalowana w białe chmurki. Na pewno będzie ślicznym dodatkiem, dekoracją dziecięcego pokoju.

Podstawowe informacje:

  • materiał: naturalne drewno
  • wymiary: długość 50 cm, szerokość 35 cm, wysokość 35 cm
  • kolor: naturalny, biały

Bloomingville to kombinacja duńskiego designu i nordyckoch trendów. Bloomingville to po prostu piękne wnętrze.

Historia firmy rozpoczęła się w 2000 roku, kiedy Betina Stempe postanowiła spełnić marzenia i założyła Bloomingville. Zaczęło się od zaledwie dwóch pracowników. Dzisiaj firma jest międzynarodową korporacją zatrudniającą ponad 70 osób i posiadającą rozległą sieć sprzedaży na całym świecie. Podczas przygody z Bloomingville, Betina poznała swojego męża, Simona, z którym do dzisiaj wspólnie prowadzą firmę. Od 2014 roku spółka jest częścią amerykańskiego holdingu, którego współwłaścicielami są Betina i Simon Stempe.

Siedziba Bloomingville ciągle mieści się w Danii. To tam powstają projekty, których rezultatem są różnorodne kolekcje ukazujące się kilka razu do roku.

Bloomingville to różnorodność, to wysoka jakość produktów i usług, i choć przez lata wiele się zmieniło, to te wartości pozostają i pozostaną niezmienne.

SHARE YOUR STYLE . TELL YOUR STORY . CHANGE YOUR HOME

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
napisał/a: duże, wygodne pudełko na zabawki
Największym plusem tego pudełka jest jego duży rozmiar. Obawiałem się, że nie pomieszczę tam wszystkich zabawek syna, ale udało się i nawet zostało jeszcze trochę miejsca. Dobrze, że trafiłem na ten produktu, bo w innym wypadku musiałbym takie pudełko majstrować sam. :D
napisał/a: Kinga
Skrzynia jest bardzo duża co jest jej największą zaletą, bo zazwyczaj kosze na zabawki są niewielkie, a ta z pewnością pomieści wszystko, do tego dzięki kółkom można bez problemu przenosić w każde miejsce. Polecam
Pokazuje 1-2 z 2 opinii