Puzzle 1000 LAS - Fine Little Day

169,00 
Ilość
wysyłka 24 godziny

Dbamy o to, aby nasze ceny były konkurencyjne. Jeśli znalazłeś lepszą ofertę napisz do nas i podeślij nam link, a postaramy się złożyć korzystniejszą propozycję.

Napisz na adres: sklep@magiapolnocy.pl

Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Puzzle THE FOREST - Fine Little Day | wyjątkowa rozrywka, idealny prezent

Spędzając więcej czasu w pomieszczeniu, szczególnie jesienią i zimą, lubimy mieć rzucać sobie wyzwania. Czas szybko zleci, gdy będziesz próbować ułożyć to spokojne, klimatyczne miejsce uwiecznione przez uzdolnioną artystkę Elisabeth Dunker. Po leśnej, omszałej polanie można spacerować godzinami. To prawdopodobnie jedne z tych puzzli, które będziesz chciał oprawić w ramkę po ułożeniu. Świetny, ciekawy prezent.

  • obrazek 67cm × 48 cm
  • 1000 elementów
  • materiał: papier laminowany
  • wyprodukowano w Szwecji
  • zdjęcie: Elisabeth Dunker, Fine Little Day

Fine Little Day to produkty wysokiej jakości dla dzieci i młodych sercem dorosłych. Wszystkie projekty powstają w studio designerskim prowadzonym przez Elisabeth Dunker i Ulrikę E. Engberg. Fine Little Day charakteryzuje się prostą estetyką, wyrazistymi wzorami i pogodą ducha, a największą inspiracją projektantek jest skandynawska natura. To właśnie natura jest najwyższą wartością firmy - wykorzystując ekologiczne, organiczne materiały firma tworzy i funkcjonuje zgodnie ze środowiskiem. 

W 2007 roku zaczęło się od bloga. Elisabeth Dunker, artystka i fotograf, dzieliła się tam swoją codziennością, także spacerami wśród natury. Blog szybko znalazł miłośników na całym świecie, a wzmianki o nim pojawiły się m.in. w Vogue living, Lucky Magazine, Design Sponge, Apartment Therapy and The New York Times. Znalazł się też na wielu listach najlepszych blogów wnętrzarskich i designerskich, w tym wg The independent, Times Online UK, Vouge Japan i u Marthy Stewart. 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię