RAINY DAY PLAY - Wikki Stix

76,99 
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

Dbamy o to, aby nasze ceny były konkurencyjne. Jeśli znalazłeś lepszą ofertę napisz do nas i podeślij nam link, a postaramy się złożyć korzystniejszą propozycję.

Napisz na adres: sklep@magiapolnocy.pl

Ocena: 0 na 5 (opinii: 0)

Zestaw zawiera 96 różnokolorowych woskowych sznureczków Wikki Stix o długości 15 cm oraz 20 elementów w tym plansze: „za pomocą sznureczków połącz cyfry od 1 do 36”, „za pomocą sznureczków dokończ rysunek po śladzie”, „za pomocą sznureczków pomóż znaleźć właściwą drogę do celu", 4 gotowe szablony w kształcie rybek do udekorowania, 5 innych szablonów (korona, maska, książka, 2x kartka okolicznościowa), 2 zawieszki na drzwi.

Woskowe sznureczki Wikki Stix nie zawierają kleju, nie brudzą, nie wysychają. Produkt jest wykonany z przędzy dziewiarskiej z wykorzystaniem mikrokrystalicznego wosku. Nie zawiera lateksu, glutenu, orzechów. Sznureczki można przycinać, przyklejać i odklejać, łączyć ze sobą tworząc kształty i przestrzenne figury. Idealnie nadają się do ozdabiania przedmiotów z gliny, kartony czy szkła. Woskowe sznureczki Wikki Stix łatwo przylegają do gładkich powierzchni, wystarczy docisnąć sznureczki palcami.

Produkt wielokrotnego użytku.

Wiek:3+

Wyprodukowano w USA.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii