Skandynawski plakat HAGABION - Mona Johansson - Fine Little Day

159,00 
Ilość
wysyłka 24 godziny

Dbamy o to, aby nasze ceny były konkurencyjne. Jeśli znalazłeś lepszą ofertę napisz do nas i podeślij nam link, a postaramy się złożyć korzystniejszą propozycję.

Napisz na adres: sklep@magiapolnocy.pl

Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Skandynawski plakat na ścianę - EDYCJA SPECJALNA - grafika znanej szwedzkiej artystki Mony Johansson

Mona Johansson jest znana z ciekawej formy i swobodnego podejścia do przestrzeni i perspektywy. Jej grafiki przedstawiają krajobrazy Göteborga - miasta, w którym artystka dorastała. Grafiki charakteryzuje wyjatkowy spokój - mają one w sobie coś niezwykłego, że ciężko oderwać wzrok. Mona Johannson od dawna jest jadną z ulubionych artystek Fine Little Day. Wspólnie mamy przyjemność zaprezentować jeden z plakatów przedstawiających grafikę tej wyjątkowej artystki.

Hagabion - ten oryginalny plakat przedstawia kultowe kino w Götebogu.

Podstawowe informacje

  • materiał: papier niepowlekany Munken Pure z certyfikatem FSC, 170 g
  • druk offsetowy
  • rozmiar: 70 cm x 50 cm
  • grafika: Mona Johansson
  • wyprodukowano w Szwecji
  • edycja limitowana
  • plakat bez ramy

Fine Little Day to produkty wysokiej jakości dla dzieci i młodych sercem dorosłych. Wszystkie projekty powstają w studio designerskim prowadzonym przez Elisabeth Dunker i Ulrikę E. Engberg. Fine Little Day charakteryzuje się prostą estetyką, wyrazistymi wzorami i pogodą ducha, a największą inspiracją projektantek jest skandynawska natura. To właśnie natura jest najwyższą wartością firmy - wykorzystując ekologiczne, organiczne materiały firma tworzy i funkcjonuje zgodnie ze środowiskiem. 

W 2007 roku zaczęło się od bloga. Elisabeth Dunker, artystka i fotograf, dzieliła się tam swoją codziennością, także spacerami wśród natury. Blog szybko znalazł miłośników na całym świecie, a wzmianki o nim pojawiły się m.in. w Vogue living, Lucky Magazine, Design Sponge, Apartment Therapy and The New York Times. Znalazł się też na wielu listach najlepszych blogów wnętrzarskich i designerskich, w tym wg The independent, Times Online UK, Vouge Japan i u Marthy Stewart. 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię