Składany, drewniany domek dla lalek | Plan Toys®

669,00 
Ilość
wysyłka do 4 dni roboczych

Dbamy o to, aby nasze ceny były konkurencyjne. Jeśli znalazłeś lepszą ofertę napisz do nas i podeślij nam link, a postaramy się złożyć korzystniejszą propozycję.

Napisz na adres: sklep@magiapolnocy.pl

Ocena: 0 na 5 (opinii: 0)

Ten elegancki drewniany domek dla lalek, kojarzy się ze stylem skandynawskim.

Jest bardzo komfortowy, przestrzenny i w pełni konfigurowalny, składa się z trzech sekcji, które można układać na różne sposoby. Zestaw można ułożyć tak, aby był jednym pakietem, który można łatwo podnieść i nosić ze sobą. Pamiętaj, aby zablokować części specjalną blokadą, aby podczas przenoszenie nie spadły!
Zaprojektowany z unikalną przestrzenią "open play", dzięki której domkiem może bawić się więcej niż jedno dziecko wykonując swobodne ruchy.
Domek z litego drewna kauczukowego jest wyposażony w żyrandol, przesuwne drzwi i zestawy mebli do sypialni, łazienki, kuchni, jadalni i salonu (łącznie 20 części).

Zabawa rozwija kreatywność i wyobraźnię, umiejętności językowe, wspiera ekspansję słownictwa, wspomaga rozwój poznawczy i emocjonalny, planowanie strategiczne, myślenie lateralne. Uczy rozwiązywania problemów. Dzięki zabawie w dom dzieci integrują się społecznie i nabywają umiejętności gry zespołowej. 

Domek nie zawiera lalek.

Wszystkie drewniane zabawki marki Plan Toys®są wytworzone bez użycia chemikaliów, z wysuszonego w suszarni drewna kauczukowego. Połączone z klejem bez formaldehydu i pokryte nietoksycznymi, ekologicznymi barwnikami na bazie wody.

Zabawka należy do linii PlanDollhouse, która obejmuje prezentujące rozmaite style architektoniczne domki i ich wyposażenie, a także laleczki, które mogą w nich zamieszkać. Meblowanie domku według własnego pomysłu i odtwarzanie w nim znanych codziennych czynności, rozwija u dziecka zdolności organizacyjne i uczy odnajdywania się w rolach rodzinnych i społecznych.

Firma Plan Toys należy do światowej czołówki pod względem produkcji ekologicznych zabawek. Jako pierwsza zaczęła wykorzystywać do produkcji naturalne, ponownie przetworzone drewno kauczukowe. Dba także o to, aby stosowane farby, kleje, jak również opakowania zabawek oraz same metody ich produkcji były w jak największym stopniu przyjazne środowisku.

 

 

Opis w przygotwaniu.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii