Świecznik porcelanowy - Bloomingville

10,00  24,00  cena obniżona: promocja cenowa na produkt
Wybierz kolor:
Ilość
wysyłka ok. tygodnia

Dbamy o to, aby nasze ceny były konkurencyjne. Jeśli znalazłeś lepszą ofertę napisz do nas i podeślij nam link, a postaramy się złożyć korzystniejszą propozycję.

Napisz na adres: sklep@magiapolnocy.pl

Ocena: 5 na 5 (opinii: 1) DODAJ OPINIĘ

Elegancki świecznik porcelanowy marki Bloomingville będzie idealną dekoracją każdego, nowoczesnego i stylowego wnętrza.

Podstawowe informacje:

  • kolor: biały, brązowy
  • wymiary: średnica 8,5 cm, wysokość 7,2 cm

Bloomingville to kombinacja duńskiego designu i nordyckoch trendów. Bloomingville to po prostu piękne wnętrze.

Historia firmy rozpoczęła się w 2000 roku, kiedy Betina Stempe postanowiła spełnić marzenia i założyła Bloomingville. Zaczęło się od zaledwie dwóch pracowników. Dzisiaj firma jest międzynarodową korporacją zatrudniającą ponad 70 osób i posiadającą rozległą sieć sprzedaży na całym świecie. Podczas przygody z Bloomingville, Betina poznała swojego męża, Simona, z którym do dzisiaj wspólnie prowadzą firmę. Od 2014 roku spółka jest częścią amerykańskiego holdingu, którego współwłaścicielami są Betina i Simon Stempe.

Siedziba Bloomingville ciągle mieści się w Danii. To tam powstają projekty, których rezultatem są różnorodne kolekcje ukazujące się kilka razu do roku.

Bloomingville to różnorodność, to wysoka jakość produktów i usług, i choć przez lata wiele się zmieniło, to te wartości pozostają i pozostaną niezmienne.

SHARE YOUR STYLE . TELL YOUR STORY . CHANGE YOUR HOME

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
napisał/a: Prawdziwa porcelana, żadna tandetna ceramika!
Chyba jedyny świecznik porcelanowy, z którego można zrobić elegancki prezent dla kogoś bliskiego :) Mi do gustu przypadł szczególnie ten ciemnobrązowy, ale ten jaśniejszy też wygląda całkiem dobrze. Polecam! Pozdrawiam _Barolino_
Pokazuje 1-1 z 1 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię