Tapeta drzewa Yellow Trees

262,00 
Ilość
wysyłka termin potwierdzimy

W tej chwili brak dodatkowych informacji.

Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Odnowienie pomieszczenia nie musi wiązać się jedynie ze zmianą koloru ścian. Co Ty na to, by pójść o krok dalej i na jednej ze ścian zastosować tapetę? Taką, która sprawiłaby, że po wejściu do mieszkania od razu byś się uśmiechnął. Brzmi fantastycznie, prawda?

Tapeta drzewa, czyli o tym, jak ważne jest urozmaicenie

Smutne i jednolite pomieszczenia mają to do siebie, że przebywanie w nich przez cały dzień może Cię skutecznie przytłoczyć. Postaw na weselsze kolory, piękną grafikę jesiennych, żółtych drzew – rozchmurz się i nadaj wnętrzu zupełnie innego wyglądu.

Korytarz z taką tapetą na ścianie stanie się jednym z piękniejszych miejsc w domu i sprawi, że przebywanie w nim będzie czystą przyjemnością. Tapeta świetnie sprawdzi się także w pokoju dziecka, które zafascynowane jest przyrodą.

Po wyciągnięciu z rolki tapeta ma wymiary 53 cm x 1000 cm, w przypadku zabrudzenia powierzchnię tapety można bez obaw przetrzeć wilgotną ściereczką. Podłoże filzelinowe ułatwia przyklejenie tapety i jej późniejsze ściągnięcie, choć gwarantujemy, że nie będziesz chciał się z nią rozstać. Zabieramy się do pracy?

Tapety skandynawskie ferm LIVING - podstawowe informacje:

  • materiał: papier WallSmart, podłoże fizelinowe
  • wymiary rolki: 53 cm x 1000 cm
  • pasowanie: 26,5 cm
  • w celu usunięcia zabrudzeń można przemywać wilgotną szmatką
  • wysoka odporność na blaknięcie kolorów

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię