Tapeta sowy Owls

262,00 
Ilość
wysyłka ok. tygodnia

Dbamy o to, aby nasze ceny były konkurencyjne. Jeśli znalazłeś lepszą ofertę napisz do nas i podeślij nam link, a postaramy się złożyć korzystniejszą propozycję.

Napisz na adres: sklep@magiapolnocy.pl

Ocena: 5 na 5 (opinii: 1) DODAJ OPINIĘ

Co jest najpiękniejsze w urządzaniu dziecięcego pokoju? Dowolność i możliwość poddania się własnemu szaleństwu! Jeśli już razem z dzieckiem ustalicie, jaki będzie styl jego pokoju, nadejdzie ten ważny moment, z którym dojdziecie do wyboru tapety – w tym przypadku możesz na nas liczyć!

Tapeta w sowy jest odporna na blaknięcie kolorów pod wpływem działania promieni słonecznych, dlatego bez obaw możesz ją zastosować w słonecznym pokoju. Całość, w połączeniu z kolorystycznie dobranymi meblami, będzie prezentowała się naprawdę dobrze, możesz nam zaufać!

Jedyny taki dodatek – tapeta sowy

Tapeta składa się z zewnętrznej, papierowej warstwy, którą dodatkowo w przypadku zabrudzenia możesz przetrzeć wilgotną szmatką – prawda, że to wygodne przy dzieciach? Po wyjęciu z rolki tapeta ma wymiary 53 cm x 1005 cm. Miły dla oka wzór, przyjazne sowy i pobudzające kolory – właśnie takie elementy powinny znaleźć się w dziecięcym pokoju.

Jeśli nie lubisz ograniczeń, z powodzeniem możesz zastosować taką tapetę w biurze, czy na korytarzu, nada to pomieszczeniu odrobinę pozytywnej atmosfery. To jak, gotowy na wielkie zmiany?

Tapety skandynawskie ferm LIVING - podstawowe informacje:

  • materiał: papier WallSmart, podłoże fizelinowe
  • wymiary rolki: 53 cm x 1005 cm
  • pasowanie: 26,5 cm
  • w celu usunięcia zabrudzeń można przemywać wilgotną szmatką
  • wysoka odporność na blaknięcie kolorów
  • przy zakupie co najmniej dwóch rolek tapety - wysokiej jakości klej do tapet GRATIS!!!

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
napisał/a: Pokój dziecięcy na nowo
Spodziewamy się dziecka i już od najmłodszych lat pragniemy uczulać go na piękno przyrody i to, jak ważne w życiu człowieka są kolory. Tapeta sowy Owls ma w sobie jakąś pozytywną energię i jak człowiek na nią patrzy, to od razu się uśmiecha - to był główny powód dla którego zdecydowaliśmy się na zakup właśnie tego produktu. Pozostało nam czekać na malucha :)
Pokazuje 1-1 z 1 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię