Zabawka zręcznościowa Zbierz Jagody | Plan Toys®

89,00 
Ilość
wysyłka do 4 dni roboczych

Dbamy o to, aby nasze ceny były konkurencyjne. Jeśli znalazłeś lepszą ofertę napisz do nas i podeślij nam link, a postaramy się złożyć korzystniejszą propozycję.

Napisz na adres: sklep@magiapolnocy.pl

Ocena: 0 na 5 (opinii: 0)

Rewelacyjne ćwiczenie małej motoryki!

Zbierz jagody to wykonana z drewna kauczukowego roślinka, która jest osadzona w doniczce. Dołączone są kuleczki - jagody, w dwóch kolorach oraz mała, drewniana łyżka.
Dziecko zbierając jagody z drzewka bądź nakładając je na gałązki uczy się odpowiedniego chwytania narzędzia, co pomaga w opanowaniu np. chwytu szczypcowego. Dobrze złapana drewniana szpatułka umożliwi zebranie jagody - drewnianej kuleczki. Spokój i opanowanie pomogą przenieść owoc do otworu w doniczce. Dziecko chwyta przedmioty pod kontrolą wzroku, więc ćwiczy również koordynację wzrokowo-ruchowa, pozwalająca na wykonywanie ruchów celowych. Motoryka to umiejętność, którą dziecko wykształca, między innymi dzięki zabawie. Zbierz jagody to drewniana, pięknie wykonana gra, która pomoże maluchowi w zdobywaniu nowych umiejętności.

Wszystkie drewniane zabawki marki Plan Toys® są wytworzone z naturalnie wysuszonego drewna kauczukowego (podczas suszenia nie są używane żadne substancje chemiczne). Są połączone z klejem bez formaldehydu i pokryte nietoksycznymi, ekologicznymi barwnikami na bazie wody.

Zabawki są trwałe, doskonałej jakości, będą służyć niezwykle długo!

Firma Plan Toys® należy do światowej czołówki pod względem produkcji ekologicznych zabawek. Jako pierwsza zaczęła wykorzystywać do produkcji naturalne, ponownie przetworzone drewno kauczukowe. Dba także o to, aby stosowane farby, kleje, jak również opakowania zabawek oraz same metody ich produkcji były w jak największym stopniu przyjazne środowisku.

 

 

 

Opis w przygotwaniu.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii