Zestaw Miłośnika Kawy - Follygraph

119,00 
Wybierz rozmiar:

Ilość
wysyłka do 3 dni roboczych

Dbamy o to, aby nasze ceny były konkurencyjne. Jeśli znalazłeś lepszą ofertę napisz do nas i podeślij nam link, a postaramy się złożyć korzystniejszą propozycję.

Napisz na adres: sklep@magiapolnocy.pl

Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Zestaw Miłośnika Kawy - Trzy Plakaty z Kawą "COFFEE STYLE" 

Zestaw trzech plakatów "American Coffee Style", "Italian Style Coffee" i "World Coffee Style" przedstawia łącznie kilkadziesiąt przepisów na świetną kawę z różnych stron świata. Poznaj różnice pomiędzy kawą amerykańską, a włoską. Zobacz, jak parzą ją Hiszpanie, Francuzi, czy Irlandczycy. Jeśli kochasz ten czarny napój, udekoruj swoją kuchnię tym wyjątkowym zestawem. A jeśli szukasz prezentu - ten komplet grafik nadaje się do tego idealnie.

Podstawowe informacje:

FOLLYGRAPH to mała toruńska firma specjalizująca się w projektowaniu plakatów o tematyce kulinarnej. Plakaty Follygraph można znaleźć w wielu polskich domach, restauracjach i kawiarniach. Firma dba o to aby produkcja odbywała się w polskich zakładach ale wybiera te, które najmniej szkodzą środowisku, na przykład papier, na którym drukowane są plakaty powstaje w jednej z najbardziej ekologicznych fabryk papieru z Kostrzyna.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię