Zestaw naczyń Casey - Bloomingville

105,00 
Towar chwilowo niedostępny.

W tej chwili brak dodatkowych informacji.

Ocena: 4 na 5 (opinii: 1) DODAJ OPINIĘ

Uroczy zestaw: miseczka, talerzyk i kubeczek Casey marki Bloomingville - wszystkie elementy wykonane z tworzywa sztucznego, dzięki czemu są idealne dla najmłodszych.

Podstawowe informacje:

  • kolor: miętowy
  • materiał: melamina
  • wymiary miseczki: średnica 14 cm, wysokość 4 cm
  • wymiary talerzyka: średnica 22 cm, wysokość 2 cm
  • wymiary kubeczka: średnica 8 cm, wysokość 7,5 cm

Bloomingville to kombinacja duńskiego designu i nordyckoch trendów. Bloomingville to po prostu piękne wnętrze.

Historia firmy rozpoczęła się w 2000 roku, kiedy Betina Stempe postanowiła spełnić marzenia i założyła Bloomingville. Zaczęło się od zaledwie dwóch pracowników. Dzisiaj firma jest międzynarodową korporacją zatrudniającą ponad 70 osób i posiadającą rozległą sieć sprzedaży na całym świecie. Podczas przygody z Bloomingville, Betina poznała swojego męża, Simona, z którym do dzisiaj wspólnie prowadzą firmę. Od 2014 roku spółka jest częścią amerykańskiego holdingu, którego współwłaścicielami są Betina i Simon Stempe.

Siedziba Bloomingville ciągle mieści się w Danii. To tam powstają projekty, których rezultatem są różnorodne kolekcje ukazujące się kilka razu do roku.

Bloomingville to różnorodność, to wysoka jakość produktów i usług, i choć przez lata wiele się zmieniło, to te wartości pozostają i pozostaną niezmienne.

SHARE YOUR STYLE . TELL YOUR STORY . CHANGE YOUR HOME

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
napisał/a: zauroczyły mnie! :)
bardzo urocze i ładne talerze, a cena prawie 100 zł jak za taki zestaw naczyń nie jest wcale ceną wysoką. myślę, że oryginalność wzoru i wysoka jakość wykonania przebiją każdą kwotę. :)
Pokazuje 1-1 z 1 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię