Zieleń na balkonie – pszczoły, zioła i truskawki!

<span style='font-size:16px;font-weight:bold;'>Zieleń na balkonie – pszczoły, zioła i truskawki!</span><br /><span style='font-size:10px'>Zdjęcie 1 z 1</span>

Wszyscy kochamy owoce, ale żeby je mieć, potrzebujemy pszczół! Zaprojektuj zieleń na swoim balkonie / ogrodzie w sposób przyjazny dla tych przesympatycznych owadów.

Balkon, choć czasem mały, zawsze może stać się oazą spokoju, zieleni. Cieszyć się zielenią możesz nawet wtedy, kiedy mieszkasz w mieście. Wykorzystaj do tego doniczki i kwietniki od ferm LIVING, które świetnie sprawdzają się do posadzenia w nich kwiatów, ziół, a nawet owocowych krzaczków. Jeśli marzysz o własnych, ekologicznych truskawkach, zasadź obok zioła – tymianek i miętę, które skutecznie zachęcą owady, do odwiedzania Twojego balkonu, czy tarasu. Przy okazji zioła możesz wykorzystać do zaparzenia aromatycznych herbat, lub naparów. Można je także wykorzystać do przyrządzania pysznych potraw. Podsumowując, owocowo-ziołowy ogród na balkonie to coś, co koniecznie musisz mieć!

Przejrzyj ofertę eleganckich, minimalistycznych doniczek balkonowych BAU od ferm LIVING, które będą wyglądać świetnie w każdej przestrzeni. Sprawdź także kwietniki i doniczki PLANT BOX, zdecydowany bestseller tej niesamowitej, duńskiej marki. Bogata oferta donic i kwietników ferm LIVING sprawia, że możesz dowolnie aranżować przestrzeń na swoim balkonie albo tarasie. Wszystkie elementy bezbłędnie do siebie pasują, dzięki czemu Twój balkon stanie się Twoim ulubionym miejscem odpoczynku.

Ciekawy pomysł na owocowo-ziołowy balkon wg. ferm LIVING:

  • Truskawki
  • Tymianek
  • Mięta

 


MagiaPolnocy.pl - zaaranżuj z nami przestrzeń na balkoknie i tarasie!

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię